Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi járhat a fejében? Jóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében? Jóra Fordulhatnak a dolgok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,5 hónapja vége lett a kapcsolatunknak mivel rendszeresen féltékenykedett ok nélkül,soha nem adtam neki okot arra hogy ezt csinálja.Nem beszélhettem lány ismerőseimmel mert akkor egyből már biztos megcsalom.Ez az egész mindennapos volt és akárhogy probáltam neki bizonyitani hogy nem kellene rajta kivül más annál jobban csinálta. Folyamatosan kerestem szakitás után,mert nem akartam elvesziteni és kb 2-3 hetig nem kerestem, majd 3 nappal ezelőtt felhivott valaki rejtett számról nem szólt bele semmit, de megéreztem hogy Ő lehetett. Munka után felhivtam, az elején tagadta majd tovább beszélgettünk és bevallotta hogy ő hivott mert hallani akarta a hangom. Az nap még beszélhettünk 3 órát és elmondta hiányzom neki , szeret még, de nem áll készen a kapcsolatra a múltbeli dolgok miatt, meg amiért szakitás után csúnyán beszéltem vele.Mai napra megbeszéltünk egy találkozót ami csodálatos volt,minden olyan volt mint ha együtt lennénk, el sem engedtük egymást. Elköszönéskor megkérdeztem tőle hogy miért nem próbáljuk meg újból és megint ezekre a dolgokra hivatkozott,hogy idővel... Szerintetek jóra fordulhat ez az egész ? Mi járhat a fejében?! :( Válaszokat előre is köszönöm! 23/F

2014. jan. 18. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ez a lány ennyire féltékeny volt, akkor biztos volt oka rá, lehet hogy te nem vetted észre, vagy a csaj ilyen, de ha téged ez ennyire zavar akkor nem illetek egymáshoz, de ha szereted még akkor küzdj érte, és elég valószínű hogy ő is szeret téged, nem tudom mi járhat a fejében, talán nagyon fél hogy nem elég jó neked ő , önbizalomhiánya van, és jóra fordulhat ez az egész :) 18/L
2014. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg nem adtam rá neki okot, egyetlen barátnőmet sem csaltam meg őt meg főleg nem tudtam volna mert nagyon szeretem:) Jó a meglátásod az önbizalomhiánnyal kapcsolatban, az édesanyjával beszéltem és azt mondta régóta fennál nála ez a dolog, igazából nem az zavart hogy féltékeny,hanem ami mindkettőnket zavart hogy veszekedtünk miatta. :( :)
2014. jan. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!