Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Mi járhat a fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve ismerkedek egy lánnyal (ő 17,én 25). Tudom,tudom van némi korkülönbség,de nem szeretném erre kiélezni a dolgot. Bár meglehet,hogy épp ez a válasz mindenre.. Szóval: a kezdetek óta van köztünk valami vonzalom féleség egymás iránt,jól elvagyunk,Facebookon néha egész nap képesek vagyunk dumálni. Mondhatni része vagyunk egymás életének. Ő időnként kifakad és közli velem,hogy szerelmes belém,de járni nem akar velem a korkülönbség miatt(pedig volt már ennyi idős barátja mint én). Ilyenkor egy pár napig imád,becézget,nálam alszik,úgy viselkedik mint ha együtt lennénk. Aztán egy idő után mindig visszatáncol. Max egy hét után mindig kitalálja,hogy legyünk csak barátok,illetve barátok "extrákkal". Aztán rövidesen ismét túlcsordulnak az érzései és megint szerelmet vall. Ezt játssza fél éve megállás nélkül... Azt mondja,hogy hol ezt érzi-hol azt,nem tud dűlőre jutni. Amikor szerelmes akkor azt mondja,hogy szerelmes akkor arra hivatkozik,hogy azért cáfolja meg mindig magát mert fél felvállalni a dolgot de mégsem tudja elfolytani magában. Amikor épp nem szerelmes akkor arra hivatkozik,hogy csak vonzódik hozzám de mást nem akar és csak hirtelen fellángolás részéről amikor szerelmet vall. Megjegyzem szex nem volt köztünk. Alapból nem is arra hajtok,szűz még a lány és korához képest kicsit éretlen a felfogása,gondolkodása. Játszadoztunk már az ágyban de semmi komoly nem volt. Az viszont érdekes,hogy az intimebb helyzetekben nagyon tartózkodóan viselkedik. Szinte bármit enged,látszik is,hogy jól esik neki amit csinálok vele de olyan mint ha csak "hagyná magát",részéről semmilyen bensőségesebb mozdulat,reakció nincs. Azt mondja csak zavarban van és azért van ez. Ezt megérteném,de könyörgöm néha még puszit sem ad találkozásnál mert az is kihívást jelent neki. Másnak viszont ad boldogan csak velem ilyen tartózkodó... Szerintetek? Lehet fél tőlem? Lehet tényleg nem érez semmit csak szeretethiányos és ennek csillapátására vagyok jó? Lehet szerelmes és fél,hogy komolyabbra fordul a dolog és ő ezt nem akarná felvállalni? Jól jönne valami tanács mert én már nem tudom mit gondoljak. Köszi mindenkinek az értelmes válaszokat. (Az értelmetleneket és a beszólásokat,leoltásokat is :D )
2013. nov. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy nem vette még be a répát. Mondd meg neki, hogy nem zavar, hogy szűz, minél hamarabb túlestek rajta, utána annál jobb lesz. Először elég ha csak kinyalod, aztán ő kiveri neked, ismerkedik az ezredessel, aztán ha készen áll rá, akkor bevágod a 22-est!
2013. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem áll készen rá lelkileg ezt tisztán érzem. Beszari kislány,fél mindentől (szerintem még saját magától,a saját érzéseitől is). Nem akarok olyat erőltetni amire nem áll készen. Persze próbálom előrébb gördíteni a dolgokat de csak normálisan,nem erőltetve semmit.
2013. nov. 15. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elkezdenél vele beszélgetni, hogyan látja ezt, a szexet, a barátnői túlestek-e már rajta, mit mondtak, ő mikor tervezi stb.. Lehet csak attól fél, hogy béna lesz,
2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az osztálytársai szinte már mind túl vannak a dolgon. Ő még várni szeretne. Nincs is ezzel gond,nem akarok semmit sürgetni,csak finoman próbálkozgatok és igyekszem előrébb gördíteni a dolgokat. Jobban aggaszt az,hogy mi újság az érzelmeivel. Lehet összefügg a kettő? Nem vagyok egy tapasztalatlan fószer de ilyet még nem tapasztaltam.
2013. nov. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!