Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedül jobb, mint egy felszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül jobb, mint egy felszínes kapcsolatban? Bővebben bent.

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk a barátnőmmel, hamarosan 2 éve járunk. Volt köztünk egy 2 hónapos kihagyás, mert sokat veszekedtünk elhanyagoltuk egymást. Aztán végül lett mindkettőnknek más de rájöttünk hogy szeretjük egymást és kibékültünk egy hónapja. Elidegenedtünk egymástól, én elakartam jegyezni karácsonykor ő októberbe szakitott. Neki előbb volt más , mint nekem . AZtán megtudta h nekem is ott volt Marika, és egyből fontos lettem. Azután pedig valahogy kibékültünk. Beszélünk közös életről, összeköltözésről, közös hitel, közös tetoválás szóval minden ami egy egészséges párkapcsolathoz hozzátartozik. De másnap v pár óra múlva szakít velem,mert h ilyen olyan jopofizós nagyképű majom tudok lenni. A másik percben pedig összeköltözés stb. Van köztünk egy alap feszültség, amire ma kitértem és ő is érzi sőt. Aztán kibújt a szög a zsákból, ő el volt nélkülem megszokta h nem vagyok v mással van és most furcsának érzi h megint itt vagyok.. lehet h csak az hiányzik neki h " csináljon közös programokat, dédelgessék stb", és nem feltétlen velem. Mi tévő legyek SOS?


23 / F



2014. jan. 20. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereted vagy nem?
2014. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már most ez van, nincs értelme a közös jövőnek.
2014. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. : szeretem, én úgy érzem ő az életem szerelme. Régen nem volt bennem ennyire erős, vagy nem szerettem igy, csak a szakítás után eszméltem rá h mennyire fontos.


2. lehet igazad van, de .. :( nem tudom

2014. jan. 20. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez meredek:


"közös hitel, közös tetoválás szóval minden ami egy egészséges párkapcsolathoz hozzátartozik" :D



Szerintem fiatalok vagytok ahhoz, hogy elkötelezzétek magatokat egy olyan kapcsolatban (pláne hitellel meg eljegyzéssel, a tetkóról nem is szólva), ami nem felhőtlen. Én azt gondolom, minden kapcsolatból tanul valamit az ember. Legrosszabb esetben azt, hogy mi az, ami nem működik, de jobb esetben ennél sokkal-sokkal többet. A két hónapos kihagyásotok alatti kapcsolatokból is biztos épültetek, fejlődtetek. Tudom, hogy amikor benne van az ember, nem könnyű így felfogni, de ezt a kapcsolatot is úgy kellene szemlélnetek, mint valami, amiből sokat tanulhattok magatokról, az életről, a kapcsolatokról általában. Adjatok időt magatoknak egymás mellett, hogy a 2 hónapos döccenés után mennyire tud ismét működni a dolog! Addig ne vágjatok bele semmi komolyba (még egy kicsi tetkóba se!), amíg nincs rendben, és nem érzitek mindketten úgy, hogy minden kerek. Ha kell, kicsit hanyagoljátok egymást, vagy ha kell, szervezzetek több közös programot, költözzetek össze, ti tudjátok melyik segítene. Kísérletezzetek! Próbálkozzatok, és ha tényleg szeretitek egymást, akkor meg fog oldódni a probléma, és léphettek tovább. Ha meg nem szeretitek egymást, vagy nem kölcsönös, akkor meg nem is olyan nagy kár az egészért, mint ahogy most gondolod. A beszélgetések, a másikra való odafigyelés szokott segíteni.


A legjobb hozzáállás szerintem az, hogy ha egymásnak vagytok teremtve, akkor működni fog. Ha meg nem, akkor tanultok belőle, hogy majd az igazival gördülékenyebben menjen. A lényeg, hogy akármi is lesz, az nektek jó lesz valamilyen értelemben. Ez a helyes attitűd, így kell nézni.

2014. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hagyjak időt neki , beszélgessek vele? Nem nyaggatni bántani vitázni akarok, csak megérteni. Szívesen tudtára adnám,hogy egy gyűrű, tetoválás nem láncol össze. Vannak ellentéteink, de néha ő is úgy látja hogy hibázott és bocsánatot kér. Szeretjük egymást, de mégis itt van ez a kétely, hogy lehet csak " dolgok " hiányoznak és nem pedig ÉN. Márpedig ha nem én, akkor miért van velem? Neki

is volt más,lehetne is. Mégis velem van. MIERT?(


Kérdező)

2014. jan. 20. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz ezt a csaj elkerülöd a jó francba. Ha ezzel összeköltözöl kiidegel, mint állat....
2014. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!