Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy azért szakítunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy azért szakítunk, mert meguntuk a kapcsolatot és jobb lehetőségek kínálkozhatnak egy másik kapcsolatban?

Figyelt kérdés

szeretem a barátnőmet, de úgy érzem beleőrülök az egyhangúságba, mármint abba, hogy egy nő, egy személyiség, egy stílus és kész. A családja se normális, teljesen ellenséges, teljesen kifutott miatta az életem.


De nem tudom hibáztatni, szeretem, de mégis váltani kéne. mondtam már neki, nem akarja elfogadni. Sírt, üvöltött. Nem megy.


2013. dec. 26. 09:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Papucs vagy. Milyen jogod hagyod, hogy egy nő érzelmi zsarolással magához láncoljon? Legyél férfi és hagyd el!
2013. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
Dobd ki! Nem fog boldoggá tenni, csak elveszi az életkedved. Ne hagyd!
2013. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretnéd ilyen eszedbe se jutna, hogy elhagyd.

Te egyántalán nem szereted, minél hamarabb hagyd el mert minél tovább húzod annál rosszabb lesz neki.

2013. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
mellesleg hozzáteszem egy kapcsolatba mindig új dolgokat kell belevinni és ehhez mind a két fél kell te úgyanannyira egyhangú vagy számára mint neked ő
2013. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Múltkor majdnem összejött, aztán jött egy hatalmas családi perpatvar és ideiglenesen hozzá költöztem.

Nos a helyzet az, hogy a kedves szülők szerint legyek csak a barátnőmmel és nem engednek haza (kijelentettek a lakásból) ugrott minden.

2013. dec. 26. 09:45
 6/26 A kérdező kommentje:
Bocs, de nekem lételemem a változás, és amikor pl azt mondom, hogy kicsit alakítsuk át a szobáját és az a válasz, hogy az anyja nem engedi, csak fogom a fejem.
2013. dec. 26. 09:46
 7/26 A kérdező kommentje:
nem 15 évesek vagyunk és nem belőle, hanem ebből lett elegem.
2013. dec. 26. 09:46
 8/26 anonim ***** válasza:

nem szereted és egy önző, szemét alak vagy


30+F

2013. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
pont ezaz figyi nem 15 éves vagy hanem egy érett férfi (bár nem tudom hány éves vagy) le kéne ülni vele és megbeszélni mert ő nem tudja kiszopni a kisújjából, hogy te mit gondolsz. mond el őszintén a véleményed mindenről ami zavar biztos vagyok benne ha rendesen leülnél vele nem ezt mondaná hogy anyum nem engedi. de he nem nyitod ki a szád rendesen akkor minden kapcsolatodm egfog halni.
2013. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező már megpróbált vele beszélni, de mivel a lány valószínűleg nem egy érett személyiség, valamint önbecsülése sincsen, képtelen ezt elfogadni.


El kell menni tőle és kész. Ne keresd, ne üzengess neki, ne hitegesd. Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor értesítsd a családját. Ennél többet nem tudsz érte tenni.

2013. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!