Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet köztünk kapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk kapcsolat a férfi barátommal?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, évek óta ismerjük egymást, csak elég távol lakznk egymástól, ezért facebook-on levelezünk, meg szoktuk egymást hívni.

Én egyedül vagyok, nemrég lett vége a kapcsolatomnak.

Ő pedig benne él egy rossz kapcsolatban, elmondása szerint.

Sokat veszekszenek, meg más téren is kevésbé egyeznek.

Velem viszont mostanában egyre közvetlenebb, pedig amúgy elég visszahúzódó és zárkózott.

Semmi konkrétat nem ír, vagy félreérthetőt, de ismerem a stílusát, és megváltozott velem szemben.

Kedvesebb, figyelmesebb, érdeklődőbb.

Nekem meg már régóta tetszik ő, de nem merném bevallani neki, csak néha kétértelműen beszélek vele.

Félnék attól, hogy megromlana ez akkor.

A kapcsolatomból is azért léptem ki, mert már nem volt jó, és megtetszett ő,így meg már semmi értelme áltatni a másikat.

Én 26 éves nő vagyok, ő 28 éves férfi.



2014. jan. 21. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet.
2014. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már akart volna,akkor rég lett volna valami. Nem akarja ezt kimondani,hogy nem akar semmit,mert jól esik az önérzetének,hogy neked tetszik.Néha kicist adja alád a lovat(kedves,figyelmes). Az ilyen típus soha nem fog megválni a feleségétől és tőled sem akar többet barátságnál,hiába próbálkozol. (semmi konkrét vagy félreérthetőt nem ír.)Felejtsd el. Sajjnálom,hogy ki kell ábrándítanom téged.32/n
2014. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uccsó, az, hogy te így jártál, nem ok arra, hogy általánosíts.

Kérdező, mennyi ideje kerülgetitek a forró kását?

2014. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

add csak meg nekem a fb cimjet ha lehet linket ja es a tiedet is es kideritem en pontosan hgy mit is erz es hgy nem e ertetel e ferre valamit vagy csak o tul nyuszi ehez

kuldheted privatban is

2014. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!