Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Vagy hagyjam mind a kettőt?

Figyelt kérdés

Megismertem két férfit,de egyik sem a legjobb fajtából való.

Az első fiút 1 éve ismertem meg,a munkája során. Mondhatni szerelem volt első látásra,mert bár akkor láttam először mégis egyből felkeltette az érdeklődésemet és én is az övét ,mert soha nem fogom elfelejteni,ahogy akkor rám nézett. Szinte bámult,egy pillanatra sem vette le rólam a szemét,és már nekem volt kellemetlen. De túl nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki,mert nem voltam ép a legjobb állapotban. De azért érdekelt ki ez a srác,és megkérdeztem a főnökét. Elmondta ki ő,hány éves (most 28) és hogy nős és van egy kisgyerek is. Na gondoltam ilyen az én formán,akkor hagyom. Telt múlt az idő,és egyre sűrűbben jött,láttam és ilyenkor mindig nagy érdeklődést mutatott. Ugyan úgy nézett mint mikor elsőnek látott,szinte ragyogott a szeme,mosolygott,és velem volt elfoglalva hiába szóltak rá,hogy ne engem nézzen hanem odafigyeljen. De egyszer megszólított,hogy ne siessek már úgy. Bemutatkozott,elmondta hány éves,hogy nős és van egy fia (legalább nem tagadta le )de az asszonnyal nem jó a viszonyuk,nem szeretik egymást,csak a gyerek miatt vannak együtt. Nem érdekelt mit beszél mert nem kérdeztem és nem is érdekelt. Otthagytam. De ezzel nem ért végett: továbbra is érdekeltem,bármit mondtam vagy tettem nem érdekelte,nagyon nagyon csúnyán beszéltem és viselkedtem vele (patkánynak hívtam,k*csögnek,féregnek,meg idiótának), azt is mondtam neki menjen innen el oda ahová jött,senkinek nem fog hiányozni,nekem meg főleg nem,de semmi..tudta jól hogy utálom mert mindig mindenkinek mondta,anyukámnak is de mégsem hagyott békén. Olyannyira nem,hogy ezek nem voltak elegek,minden alkalmat megragadott,hogy hozzám,a kezemhez érjen (boltosként dolgozik),volt mikor fogta,simogatta a tenyerem,burkoltan de találkozni hívott,elmondta hogy tetszem neki és hogy ha lett volna már alkalma rég megcsókolt volna. Hát egyszer lett alkalma.... Utána még mentek ezek a dolgok (nézett,fogta a kezem,simogatta a tenyerem)de nekem már elegem lett abból,hogy nem mond semmit mit akar így rákérdeztem. Hebeget- habogott össze vissza,mondott ő mindentcsak a kérdésre nem felelt és többszöri rákérdezés után azt mondta semmit,nincs szándéka. Akkor mondtam,hagyjon békén,ne csinálja tovább! De mikor jöttem el gyorsan megkérdezte hogy akkor ne csinálja? Azóta egy árva szót sem beszélek vele/ beszélünk. Ha jön kikerülöm,vagy ha nagyon muszály akkor se szólok többet mint amit kell. Már leszállt rólam,de én közben bele szerettem. Már máshogy viselkedik velem,van mikor rám se néz,hozzám se szól,de máskor meg ugyan úgy néz rám mint régen(ez főleg akkor van mikor vagy senki,vagy kevesen vannak). Ja,és hogy ne legyen könnyű megtudtam,hogy kb 1,5-2 hónapja elköltözött otthonról. Miért,mi az oka,végleges vagy sem nem tudom.

A második férfit neten ismertem meg az egyik oldalon. Ő írt rám,gondoltam visszaírok,mert közel is volt és korban is jó hozzám. Vele ez az egész nagyon bonyolultan indult,folyamatosan titkolózott,hazudott össze vissza,küldött képet magáról de mikor megmondtam hogy nem tetszik és ennyi volt nem értette meg . Csak írt,talizni akart,aztán azt mondta nem is ő van a képen,ekkor kértem másikat. Nagyon Nagy nehezen küldött de itt az arca nem látszódott,csak a teste,mondtam akkor vagy rendes képet küld vagy semmiet,össze vesztünk . Csak írt,akkor megint nagy nehezen küldött képet mikor már 2 hete nem írtam neki. Ezen is máshogy nézett ki,megint veszekedés,aztán engesztelni próbált mert állítása szerint szerelmes lett belém. Mindent mondott,csakhogy talizzak vele. Kitalálta hogy mi igazából ismerjük egymást. Na ennek már utána kellet járnom,és kitaláltam,hogy akkor jó,hiszek neki és elhitetem vele én is szeretem . Ez talán túl jól sikerült mert elkezdtem érezni iránta vmit. Sokáig beszélgettünk neten,később telefonon. Csak kiderült (elmondta)hogy nős és gyerek is van. Nem hittem neki,mert rengetegszer hazudott: mikor elsőnek írt azt mondta nincs senkije,aztán hogy barátnője vagy ilyen szerető féle,aztán hogy mégse most meg hogy nős.. Taliztunk és akkor mindent megbeszéltünk . Nős,két gyerek apja,nem 29 hanem 39 éves és még a neve se az,ami az e-mail címében volt. Ekkor kellet volna otthagyni de ekkor már éreztem iránta vmit: úgy érzem szeretem. Azt mondta én döntsem el mi legyen,de ő velem akar lenni,mert szeret. Azt mondtam hagyjuk egymást de nagyon nehéz volt kimondani ,s kérte gondoljam át mé1szer . Ha nem keresett volna most nem lenne baj,de keresett és megint nem tudom mi legyen. Egyszer azt mondja elválik értem,ha ezzel bizonyíthatja a szerelmét,utána meg csak a kifogások (a gyerekek,ház,hitel). Az van ma talizunk hogy együtt találjunk ki vmi megoldást de nagyon kíváncsi leszek mit fog mondani azokra amik megoldások lehetnek . Ha megint csak kifogásokat keress fogom magam és otthagyom. Egyszer már töröltem a mail címem hogy ne tudjon írni de kiderítette az újat. Az eszem tudja hogy csak kamuzik és sose fog válni de a szívem....

Mit tegyek? Hadjam mind a kettőt vagy valamelyikkel lehet még vmi?



2014. jan. 20. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ha felmerül egy másik is, akkor semelyik sem az igazi! Hagyd mindkettőt
2014. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyetted mi nem dönthetünk.
2014. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se válaszd,inkább keress valami egyedülálló normális srácot magadnak és ne foglalkozz ezekkel. :)
2014. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked kell érezned, hogy reálisan mennyire vagy versenyképes a férfiaknak (külső, kulturáltság, jellem...)

Nős vagy hazudozós férfival igényes nő nem tervez.


36F

2014. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A netes, 39 éves kamusat semmiképpen nem ajánlanám a leírásod alapján. Tuti nem válik el miattad, csak szórakozik. A másikat inkább, mert ő legalább őszinte volt hozzád, és az nagyon nem mindegy. De őt is csak akkor választ szerintem, ha kell valaki, akivel eltöltöd az idődet, amíg megtalálod az igazit. Bár elmélyülhet a kapcsolatotok, de azért ő sem tűnik tökéletes partnernek.


Persze ez Tőled is függ, nekem mik az igényeid, mire vágysz egy pasitól. A legjobb lenne talán egy olyat találnod, aki teljesen független, és minden szempontból megfelel Neked.

2014. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyjad mindkettőt :D
2014. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!