Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg érdekelhetem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érdekelhetem, vagy csak unaloműző voltam/vagyok és sose gondolta komolyan?

Figyelt kérdés

25L vagyok, 3 éve dolgozom. Van egy 38 éves férfi kolegám,akivel az elejétől kezdve szimpik vagyunk egymásnak,csak nekem közbejött egy pasi,akivel már szakítottam 3 hónapja. Ez a 38-as ffi,azóta közeledik és folyton udvarol... 2x odáig mentek a dolgok,hogy lefeküdtünk. Amióta ez megtörtént teljesen máshogy néz rám. Az elsò együttlét csak "unaloműző" sex volt,de a 2.-ba már érzelmek voltak. Onnan tudom,mert éreztem és Ő is kimondta... Azóta 1x átdumáltunk egy éjjelt és kibökte,hogy Ő bizony előtte is álmodozott rólam,de amióta együtt voltunk rengeteget gondol rám... Kértem,hogy beszéljük át ezt a dolgot,mert érdekelnek az érzései(mivel az előző kapcsolata befulladt,ugyanis a partnere nagyon megszivatta-onnan tudom,mert ismerem az exét, és azért kértem,hogy meséljen az érzéseiről,mert Ő azóta fél kimondani,amit érez) erre rám mosolygott és mondta,hogy rendben,de legyek türelmes,hisz lassú víz partot mos. :) Megölelt és elment. Szerintetek a korkülönbség ellenére lehet egy tartós kapcsolatunk? Én lassan(2-3 éven belül szeretnék babát,csak azt nemtudom,hogy Ő bemerne e vállalni egyet,mivel az exe a gyerekkel szivatta meg... Bár sose mondta,hogy nem. Sőt. Mondtam,hogyha terhes leszek,megtartom és rávágta,hogy támogat, együtt csináljuk.

Tényleg érezhet irántam valamit,vagy csak trófeának akart? Együtt él egy nővel maga se tudja miért egy lapos kapcsolatba. Kényelemnek nevezte.... Szerintetek?



2014. jan. 17. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
miért nincs legalább annyi önbecsülésed hogy nem qrsz olyannal aki más nővel él együtt?
2014. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Mindjárt hányok
2014. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
64%

kényelmes neki így nyilván...

egyik virágról a másikra.

h hosszú távra nem terveznék egy ilyen "emberrel", az tény.

Gyereket meg 1.0000000000000000000%, h nem.

Jahh és a szex, az nem udvarlás.

2014. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akadnak olyan válaszolók,akinek az IQ-ja magasabb egy aszott lepke fingjánál?! Sajnos eddig nem láttam ilyen választ Kedves 1-es és 2-es....
2014. jan. 17. 23:05
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as az udvarlás nekem sem a sexben merül ki... Odafigyel rám,beszélgetünk,bókol...ezek szerintem az udvarlásba tartoznak azokkal a metakommunikációval amit Ő ad. :)
2014. jan. 17. 23:07
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
27%

és közben más nővel él...

igazad van, akkor már rendben is van

2014. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
te beszélsz iq-ról te rabszolga r iherongy? :D ez egy vicc. más nővel él együtt te meg itt fejtegeted lol
2014. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Két barom
2014. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nem veszik észre, hogy barmok, az a szomorú
2014. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!