Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek vele? (bővebben lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
van egy buszsofőr akit már évek óta ismerek. Eleinte tényleg csak barátok voltunk. én 22 vagyok ő 50 amúgy tényleg egyedülálló és rendes pasi csak zavar a korkülönbség. Félek és parázok... és tudom hogy nem csak "arra" kellenék neki. És is szeretem. ti mit tennétek a helyemben?

2014. jan. 21. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan. de mikor te 40 leszel ő már 70.de ha ez téged nem zavar...
2014. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Nekem is ez a problémám... De annyira szeretem meg nekem ő az álom. Tudom hogy ez őt sem zavarja. de most időt kértem tőle...

2014. jan. 21. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Nahát ez érdekes, nem olvastam még ilyet. Annyit tudok mondani, hogy ha szereted akkor nem számít a különbség, de lépj te, ő nem merne szerintem, a kora miatt. Viszont sok minden ellene szól; akarsz valaha gyereket? Lehet, h mikor 50 leszel ő már halott... Ezekbe gondolj bele
2014. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
te nagyon fiatal vagy hozzá :) miért nem keresel egy korodbeli férfit?
2014. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez az hogy évek óta bejön, a gyerek meg nem gond ugyanis nekem nem lehet gyerekem...
2014. jan. 21. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem
2014. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több hasonló korkülönbségű ismerődöm is van, sőt olyan is volt, hogy haverom 18 évesen egy 38 éves nővel járt, anno. Szóval, nyugadtan, hajrá
2014. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! köszi a válaszod :-) meg az is zavar hogy sokat dolgozik...
2014. jan. 21. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:
buszozz vele
2014. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Mit kell ezen ennyit görcsölni? Ha odavagy érte, jöjjetek össze. Senki nem mondta, hogy meghalnotok is együtt kell majd. Ha pár év múlva gáznak érzed a kapcsolatot, szakítotok, oszt jó napot. De ne aggódj, nem fogjátok pár hónapnál tovább húzni. Viszont addig ingyen buszozhatsz.
2014. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!