Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy srác, aki nekem nem kell. És most mi legyen?

Figyelt kérdés

A "mi" helyzetünk elég érdekes. Én csak a barátomnak tekintem, de ő belém szeretett, és nem egy álompasi...

Nagyon jó barátom, tényleg, és szeretnék még sokáig a barátja maradni. Elhívott moziba, de kitaláltam vlmi érvet, h ne kelljen mennem. Nagyon szomorú volt utána. Tudom, h valahogy meg kell neki mondanom, de jobb lenne, ha magától jönne rá. Milyen jeleket tudnék "küldeni" neki, hogy megértse, hogy a rajongása elég egyoldalú? Tegnap rajzoltam egy szívet a karomra, és találomra beleírtam egy fiúnevet(nem az övét), de ettől csak jobban nyomul. Most akkor bizonyítani akar? Légyszi, segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat!


16/l



2014. jan. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad más hátra, minth őszintén és korrekt módon elmondod ezt neki. Nem "jeleket" kell küldeni neki. Ezt nem úszod meg, ha egy kicsit is becsületes módon akarod vele tisztázni a helyzetet.
2014. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!
2014. jan. 21. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
mondd neki egy jó beszélgetés után, hogy nagyon jó fiú barátnőd;D
2014. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. De barátként miért ne mehetnétek el együtt moziba?
2014. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
amúgy igen,barátként. de akkor tényleg meg kell mondani hogy csak barátként mész, ha még mindig akar akkor jó.
2014. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Locooo válasza:
Szerintem mondd el neki hogy nem tetszik neked,hiszen hogy ha nem akkor lehet hogy nagyon megbántod és a barátságotoknak is vége.
2014. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, megmondtam neki.
2014. jan. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!