Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után van esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után van esélyem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi az esélyem hogy újból tudnám kezdeni vele? Csak mert még nagyon szeretem és nem tudom elfelejteni és szerintem még ő is szeret, mert látszik rajta... de amúgy 1 hete szakított velem...De persze nem másik fiú miatt hanem mert nem bírta ezt a sok veszekedést mert így már nem olyan boldog mint régen és nem látja értelmét a dolgoknak Nekem ezt mondta.....meg is értem igazából de nemtudom hogy mit akar most... tegnap kérdeztem hogy mire jutott a gondolkodásban azt mondta hogy 'nemtudom' aztán írtam neki hogy jól van... Szerintetek ilyenkor mi a teendő? csak mert ez az első kapcsolatom és Fiú vagyok... Ne azzal jöjjetek hogy jajj biztos már másik fiúval van... -.- ja igen és 1 évet voltunk együtt

2014. jan. 22. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom egyenlő a nemmel. exszel nem kezdném újra. valamiért így kellett történnie. keresettek mind a ketten a mást.
2014. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben úgyis ő dönt.Ne zaklasd,ha mégis kellesz neki,megtalál.Ha meg nem,akkor hiába minden.
2014. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem... és ez általában mikor szokott kiderülni?
2014. jan. 22. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már kiderült. Nem akar veled lenni. Az, hogy "szeret, csak sok a veszekedés" egy mese. Nem szeret, csak nem meri neked megmondani.


Hidd el, minél hamarabb túllépsz rajta, annál jobban jársz.

2014. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nehéz :(
2014. jan. 22. 10:08
 6/10 A kérdező kommentje:
csak nem értem... akkor mondja meg...
2014. jan. 22. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, tegyél fel egylapra mindent, az általában beszokott jönni.
2014. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogy érted? :))
2014. jan. 22. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a NEMTUDOM = NEM, vagy pedig NEM akarok válaszolni.
2014. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem mindegy azért ki várom hogy mi lesz köszi :)
2014. jan. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!