Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás után még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után még mindig nem felejtett el engem akkor van még esélyem, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

fél éve szakítottunk, pár hónapot voltunk együtt. ő szakított, mert nem tudott állítólag belémszeretni, de mégis keres, féltékeny nem akarja, hogy mással legyek, azóta gondol rám, de nem találkoztunk azóta, mert más suliba járunk, így nehezebb megoldani...

megvárjam?


2010. ápr. 26. 12:03
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:

Az is lehet, hogy zavarja, hogy nem vagy az övé. Ez nálunk sűrűn előfordul. Rossz tudni, hogy valaki régen szeretett, most pedig más helyettesít minket. Az esélye mindig mindennek megvan, de ez a legvalószínűbb.

20/f

:)

2010. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem, hogy hazudott, a szakítás okát illetően, mert éreztem, hogy sokat jelentek neki, és lehet, hogy szerelmes még nem volt, de növekvő tendenciát mutatott a dolog, belém volt zúgva. sosem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek.....valószínűleg bosszúból szakított, ami az én hibám (nem megcsalás).
2010. ápr. 26. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én jártam olyan fiúval akinem szeretett aztán szakítottam vele, rá pár hétre összejöttem valakivel,de ez őt nem érdekelte, még vagy fél évig telefonon zaklatott h. találkozzunk és jó lenne összejönni stb.Szerintem csak pusztán férfi büszkeség.
2010. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék beszélni vele.

Ha féltékeny (és normális, jóindulatú, nem elmebeteg), akkor még szeret.


Ha nem akar semmit tőled, akkor nem lehet féltékeny sem! Nem teheti meg, hogy elveszi tőled a lehetőségeket, ugyanakkor nem ad semmit!

2010. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de...sajnos elmebeteg:D több cselekedete látszik igazolni ezt
2010. ápr. 26. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Furcsa... hogy lehet úgy együtt lenni, hogy valamelyik fél nem szerelmes? :) Én ezt soha sem fogom megérteni, pedig létezik ilyen. :D
2010. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elmebeteg, és szeretnél vele foglalkozni, akkor a gyógyításával törödj. Ha szeret, akkor ezt ő is elfogadja. ->Orvos!


Ha nem, vagy nem hajlandó ezzel foglalkozni - akkor viszont el kell őt felejteni. Ne tegye tönkre hosszabb távon az életedet.


CSAKUGYAN elmebeteg? Vagy csak úgy képzeled, mert van egy-két fura dolga? A kettő nem ugyanaz!

2010. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az elmebeteget ironikusan értettem természetesen, ami arra utal, hogy másképp viselkedik általában, mint a normális emberek...

én sem értem, hogy lehet egy párkapcsolatban csak az egyik fél szerelmes, ezért remélem, hogy még ő is az

2010. ápr. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!