Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a párkapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Volt már több párom,de egyik "kapcsolat" sem tartott tovább 2hétnél,mert rájöttem hogy nem szeretem őket...ennek aztán mindig fájdalmas(nekem aztán nem) lekoptatás lett a vége. Amikor viszont újra szingli vagyok,vágyom valakire.nem értem magam;vajon csak egy kis izgalom kell az életembe és a zsákutcába vezető párkapcsolatok helyett beérném néhány egyéjszakás kalanddal?

Egyszerűen nem tudok szerelmes lenni, ha a baráti körömben valaki barátot/barátnőt talál és arról beszél, hogy örökre együtt lesznek hányingerem támad még a gondolattól is,hogy valakihez tartoznom kelljen és alkalmazkodjak. Nem tudom,hogy pszichikailag van valami bajom,vagy csak szeretek szinglinek lenni és nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra?



2014. jan. 22. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben járok mint te. Eddig arra jutottam, hogy nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra, de ez nem teljesen igaz úgy érzem.

21L

2014. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem még várj a komoly kapcsolattal :) éld ki magad,még nem találtad meg az igazit ennyi
2014. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20 f én úgy vagyok , hogy nem működne egy párkapcsolat jelenleg. Olyan félreértések vannak bennem nem amik gyakorlatilag kizáró ok el kell gondolkodnom egyes dolgokon előtte. Nem nagyon volt gyerekkoromban példa , hogy is működne normálisan egy kapcsolat.
2014. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet már a sok egyedül léttől is! Én is néha úgy érzem férfi létemre hogy ha van valakim akkor nagyon jó és boldog(ok) vagyunk, de ha egyedül vagyok elvagyok. De azért szeretnék találni valakit mert az ember ugyebár társas lény! Az a baj minél többet van egyedül az ember megszokja és már nem nagyon akar változni, változtatni!
2014. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és L/F? ez is sokat számít. Akkor tisztábban látnánk a problémád. Igenis sokat számít a kor is ezen a téren hogy ki mennyire érett ezekre a dolgokra.
2014. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
F/18 vagyok :)
2014. jan. 22. 21:38
 7/12 A kérdező kommentje:
amint kiírtam a korom,bevillant hogy fiatal vagyok. nagyon nagy esélyt látok rá,hogy ezért nem akarok kapcsolatot:D...de a korombelieknek mind van kapcsolatuk,engem meg a hideg ráz a gondolattól ...
2014. jan. 22. 21:41
 8/12 A kérdező kommentje:
de én kifejezetten ideges és feszült vagyok ha van valakim és nem bírom tovább,így hát véget vetek a dolognak.viszont amikor egyedül vagyok,úgy érzem,hogy kell valaki,aztán újra beleesek a párkapcsolati hibába... ördögi kör._.
2014. jan. 22. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem is kapcsolatra vágysz ,hanem csak valakinek az ilyen közeli társaságára.
2014. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet, én lány vagyok, de sokszor érzek úgy mint te és már észrevettem, hogy ha valakivel csak jót beszélgetünk vagy egy régi ismerős vagy egyik kedves barátom előkerül azonnal feldobja a hangulatomat és olyankor már nem is hiányzik semmi más.
2014. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!