Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a párkapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Volt már több párom,de egyik "kapcsolat" sem tartott tovább 2hétnél,mert rájöttem hogy nem szeretem őket...ennek aztán mindig fájdalmas(nekem aztán nem) lekoptatás lett a vége. Amikor viszont újra szingli vagyok,vágyom valakire.nem értem magam;vajon csak egy kis izgalom kell az életembe és a zsákutcába vezető párkapcsolatok helyett beérném néhány egyéjszakás kalanddal?

Egyszerűen nem tudok szerelmes lenni, ha a baráti körömben valaki barátot/barátnőt talál és arról beszél, hogy örökre együtt lesznek hányingerem támad még a gondolattól is,hogy valakihez tartoznom kelljen és alkalmazkodjak. Nem tudom,hogy pszichikailag van valami bajom,vagy csak szeretek szinglinek lenni és nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra?



2014. jan. 22. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Törődésre odafigyelésre vágysz de viszont nem akarsz másnak felelősséggel tartozni és nem akarsz kevesebbet sem adni mint amit kapnál egy párkapcsolatban..... legjobb ha szerzel barátokat és sok időt töltesz velük.
2014. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi igényes vagy és nem akarsz olyan lányhoz kötődni, aki csak egy kicsit is nem ideális számodra.

Viszont a hormonok tombolnak benned, és keresed az igazit, vagy akárkit, legalább egy éjszakára.


Én is ilyen voltam 18 évesen. Voltak alkalmi kapcsolataim, de nem tartottam megfelelőnek őket hosszabb távú kapcsolatra, vagy ők engem nem...


25-évesen összeköltöztem egy lánnyal, akivel egész jól kijöttem minden helyzetben.

30 évesen megházasodtunk, azóta is együtt élünk.

Van már 3 gyerek.


43/F

2014. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!