Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan az ismeretségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan az ismeretségi körödben, hogy egy feltűnően szép lánynak/nőnek előnytelen külsejű fiúja van?

Figyelt kérdés
A metrón, villamoson néha látok ilyeneket, és mindig eltöprengek, hogyan jöhettek össze, mivel vehette le a fiú a lábáról ezt a lányt? Ti ismertek ilyen párokat? Náluk mi volt a sztori, hogyan jöttek össze?

2014. jan. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
van, a barátnőm :(
2014. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem minden szép és csinos lány a pasi külsejére megy. Vannak normálisan gondolkodók is közöttük, akiket érdekel egy fiú belső tulajdonsága is.:)
2014. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. +1


Bár mostanában kezdek megbékélni magammal,de szerintem bőven jobbat is kaphatna.

2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de mi volt a sztori? A találkozás sztorija.
2014. jan. 24. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
felénk nem látok ilyet, valaki pénzel kompenzálja és úgy van "jó" nője, meg amúgy is eléggé bunkók errefelé az olyan lányok, én erősen fenntartásokkal kezelnék egy "feltűnően szép lányt/nőt"
2014. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Én szép nő vagyok, és eddig két nem túl helyes barátom.


Az egyikkel egy barátnőmön keresztül ismerkedtem meg. A stílusa és a gondolkodásmódja fogott meg.


A másikkal egyetemen találkoztam, iszonyat férfias volt, azért tetszett meg.


Sokan furcsállták, hogy miért nem választok "jobbat", de nekem tetszettek. :) Mindkettővel szakítottam végülis, de nem a külsőség volt az oka.

2014. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Minket ilyennek tartottak a volt barátommal. Nem gondolom magam különlegesen szépnek, de mindenki, aki kívülről látott minket azt mondta, nagy a különbség, ráadásul ő jóval idősebb is volt. El is terjedt rólunk azok közt, akik nem annyira ismertek minket, hogy biztos gazdag és a pénzéért vagyok vele. Pedig sem munkája, sem lakása nem volt, nálam lakott, a segélyen kívül, amit kapott, csak az én jövedelmem volt kettőnknek.

Az egyénisége, a viselkedése, a határozottsága fogott meg, teljesen az ujja köré csavart, nem láttam, nem hallottam a szerelemtől.

2014. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval ahogy látom, leginkább az kell az ilyen kapcsolathoz, hogy valahol huzamosabb időt együtt legyetek, hogy legyen idő megismerni. A csúnya fiúknak gondolom az utcán leszólítós módszer nem jön be? Vagy erre is van példa?
2014. jan. 24. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm pokolian szép nő! Nagyon szép, csinos, vékony, szexi. Én meg egy melós vagyok 20kg túlsúllyal. Egyszerű munkás! Nyáron sétáltunk az Andrássyn. A párom gyönyörűen, ahogy azt illik én meg festékfoltos kantáros gatyában, nyolc hetes borostával kócosan. :D Úgy néztek rám az emberek, mint a savanyú párizsira. Volt egy öltönyös fószer, aki odaszólt az ismerősének, hogy tud valamit a szerelő. Pedig nincs ebben semmi varázslat.Szeretem őt és engem ez a munka visz közelebb a közös terveinkhez és ez a lényeg.
2014. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!