Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért mondja a barátnőm hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondja a barátnőm hogy ő nem elég jó hozzám meg hogy én nála jobbat érdemelnék? Hiába mondom hogy őt szeretem a legjobban, tartja magát az állításához. Mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Van más a képben
2014. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Ez csak egy rossz duma/kifogás arra, hogy miért nem akar már veled lenni....
2014. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Ja ja ez ilyen lekoptatós szöveg. Csak lehet hogy látja hogy nagyon szereted és nem akar megbántani. Beszéljétek meg. Rosszabb lesz ha utólag tudod meg hogy már mással kavar.
2014. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy nincs semmi önbizalma vagy szakítani akar és így próbálja könnyebbé tenni.
2014. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem mondott ilyeneket, az utóbbi 1 hétben kezdte ezt el.
2014. jan. 24. 20:08
 6/7 anonim válasza:
Énis szoktam ilyet mondani rossz pillanataimban,de nem akarok szakítani se megcsalni szimplán túl sokat tesz értem hiába kérem, hogy ne, én meg semmit.. tehát telleg túl jó nekem. Illetve én tudok hibáimrol amiről ő nem vagy nem érzi hibának. De telleg jó szöveg szakításhoz.
2014. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert megcsal ami mar hott nyilvanvalo de te annyira balek vagy hogy meg mindig nem veszed eszre.
2014. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!