Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarnak a selejt fiúk...

Miért akarnak a selejt fiúk is barátnőt? Hogyan lehetne kiölni ezt a vágyat, ha a magam fajták úgysem érdemelnek barátnőt?

Figyelt kérdés
Selejt vagyok, testileg és lelkileg is gyenge. Ronda az arcszerkezetem, gyenge a testem és még csak magas sem vagyok. Ráadásul nincsenek az alfahímekre jellemző tulajdonságaim sem. Utálom az erőszakot is, de talán ez is csak azért van, mert gyenge vagyok, talán, ha genetikailga nagy darabnak születtem volna, akkor ma én is vernék mindenkit megfelé és a lányok látnák, hogyo velem biztonságban vannak és elnéznék ronda arcszerkezetemet is.
2013. júl. 6. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért nem érdemelsz, mert "úgysem érdemelnek barátnőt".
2013. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Itt alapvető gondok vannak. Értem én, hogy csalódottság meg miegymás, de így nem is fog menni a csajozás.
2013. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Kigyurni magad nagy feladat, amúgy előtted ma már 10-en megkérdezték olvass vissza.
2013. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
UNALMAS AZ ÖRÖKÖS RINYÁLÁS ÉS ÖNSAJNÁLTATÁS!
2013. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Látom valakire nagyon bepipultál, de nem attól lesz valaki jó barát, ha verekszik és erőszakos, sőt azokra csak a szerencsétlen csajok buknak, akik majd sírnak hogyha megütik őket. Az önbecsülésed 0, azzal kéne valamit kezdeni először is.
2013. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
szánalmas vagy
2013. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 xKakashix ***** válasza:
14%
Kevesebb önsajnálat, több próbálkozás, gondolj bele sokat nem veszíthetsz! :)
2013. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Le pontozol mindenkit, pedig ezekből már leszűrhetnél valamit. Arra meg véletlenül se vedd a fáradtságot, hogy megnézd volt-e már hasonló kérdés. Ezek után teljesen feleslegesen keresel barátnőt.
2013. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Engem lepontozhatsz akkor is ez az oka,hogy nincs barátnőd kis selejtes rongy! Hozzád nem szólnék ezt nőként mondom.
2013. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 xKakashix ***** válasza:
41%
Eleve nem volt értelme kiírni a kérdést, ha s*arsz az egészbe, és lepontozol mindenkit.
2013. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!