Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sürgős tanácsra lenne szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős tanácsra lenne szükségem. Van egy 3 hónapos kapcsolatom de az anyja miatt szakitani akar mert kényszeriti rá az anyja. Hétfőn találkoztunk akkor azt mondta szeret meg éreztem is . Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
a párom 25 éves és az előző párkopcsalata nagyon roszra sikerül és sajnos az anyja azt hiszi én is ilyen vagyok. sajnos sok vita volt közöttünk félreértések miatt de hétfőn találkoztunk és éreztem hogy szeret meg mondta is. már párszor mondta hogy nem működik a dolog az anyja miatt mert nem akar elfogadni és nem tudom mit lehetne tenni hogy az amyja meggondolja magát. Ti mit tanácsoltok

2014. jan. 25. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű. Ha elhagy, nem szeret igazán. Akkor meg ne sajnáld, nem kár érte.
2014. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Frepi voook ***** válasza:
100%
Nem az anyja dönt helyette. Anyucinak meg kell értenie hogy már felnőtt a gyereke. Ha szeret téged akkor az anyuci nem akadály.
2014. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... 25 éves... nem bír az anyja... ő szakítani akar...

Nem fogom kifejteni, hogy ez miért irtóra gáz. Inkább csak menekülj az ilyen 25 évesen is anyuci szoknyája alatt tespedő töketlenektől!

2014. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen az anyám ne mondja már meg kivel járjak XD
2014. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy 2 éve volt egy párkapcsolata élett társak voltak és mikor összejöttek a csaj már terhes volt egy másik férfitól és ő vállalta anevelő apa szerepet és nagyon lehúzta meg kihasználta az a nő és az anyja azt hiszi én is ilyen lehetetk hogy csak kihasználnám. pedig láthatta az anyja hogy mennyire segítő kész vagyok rengeteget segitettem az anyjának a házi munkában is.
2014. jan. 25. 11:06
 6/16 A kérdező kommentje:
meg 2 hete elmentem hozzájuk ő nem volt otthon csak az anyja és azt mondta nekem az anyja hogy hagyjam békén a fiát és hogy ő nem akar többet beszélni a kapcsolatunkról
2014. jan. 25. 11:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a világ nem fekete vagy fehér és vannak normális és nem normális emberek is, kár, hogy ezzel a párod anyucija nincs tisztában. Tipikusan anyuci pici fia, akinek még 25 évesen is az anyja akarja megmondani, hogy mit hogy tegyen, csak ne szenvedjen szegény kicsi fia.

Nagyon egyszerű a tényállás, ha anyuci ennyire befolyásolni tudja a fiát, akkor inkább hagyd a fenébe ezt az embert, nem éri meg!

25 évesen egy ember felnőtt, aki maga el tudja dönteni, hogy kivel akar lenni és kivel nem. És a csalódások az életnek része, egy nagyon szépen és nagyon jól induló kapcsolatnak is lehet nagyon csúnya vége. Ergo senkit nem ítélünk látatlanban és nem magyarázunk bele dolgokat előző rossz tapasztalatok alapján.

2014. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
vannak ilyen anyósjelöltek. De ha férfi szeret és tényleg férfi nem pedig kisfiú, akkor Ő dönt, nem az anyja. És neked sem anyóspajtinak kell bizonyítani, hanem neki.
2014. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

sajnos bonyolult helyzet az anyja azt hiszi hogy a fia a tulajdona és sajnos el sem költözhet mert hitele van neki és nem birná az albérletet fizetni pedig kb minden kapcsolatában külön kellett költözni-e. Meg az anyja pénzileg is lehuzza nagyon. De nem engedi az anyjával beszéljek

2014. jan. 25. 11:42
 10/16 Költőnő? ***** válasza:

de nem neked kell vele beszélni hisz épp ez az!

Elvileg felnőtt férfi, oldja meg az életét ő!

2014. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!