Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyja el akar minket tiltani egymástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval, az van, hogy a barátommal még nyár elején jöttünk össze. Minden szép és jó, csakhogy az anyja kitalálta, hogy miest elkezdődik a suli elfelejthetjük egymást. Azt mondja, hogy szeret, de nem tud mást tenni. Véleményem szerint, ha valaki szeret valakit, az mindent megtesz azért, hogy vele lesessen? Nincs igazam?
2010. aug. 19. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
de igazad van...
2010. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam már neki is, de mindig azzal jön, hogy mást nem tud tenni, és hogy nagyon bántja a dolog. Már napok óta csak bőgök emiatt, a szemem is be van dagadva, és mióta erről beszéltünk, msnre sem hajlandó feljönni. Ha szakítani akar, legalább mondja a szemembe.
2010. aug. 19. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem sose volt beled olyan nagy szerelmes, nem erdemes ezen sirnod, o sir, biztos nem, akkor te miert?- tedd fel ezt a kerdest magadnak
2010. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
A mai világban már mindent meglehet oldani találkozás terén.Titokban tudtok találkozni
2010. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem is igazad van,amúgy hány évesek vagytok? és miért hagyja hogy az anyja ilyesmibe beleszóljon?
2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szija.

Szerintem te és a fiú is próbáljátok meg az anyukáját meggyőzni,hogy a fiú nem fogja elhanyagolni a tanulást miattad..(Gondolom azt hiszi,hogy a fia nem tanulna.) És,hogy szeretitek egymást,nem lenne jó,ha szétszakítanának titeket.Próbálj bevágodni az anyjánál.(Nem azt mondom hogy nyalizz,hanem azt,hogy lássa,rendes lány vagy,és a fia is boldog..)

Amúgy nem azért,de a fiút is megértem..:S Ismerek tényleg olyat,akinek egy zsarnok az anyja.:/

Háát,remélem vmit tudtok tenni..:)

2010. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi anyuci háta mögött csinálunk mindent. Mikor dolgozik mi pedig ráérünk... suli után egy kicsit... vagy akármit ki lehet találni... kamuprogramok... akármit!

Ha szeret és veled akar lenni... meg tudjátok oldani

2010. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megértem a srácot mert az én anyám is ilyen...még egy jó barátommal se enged találkozni hiába mondom h nincs köztünk semmi és nem is lesz...de titokban lehet talizni mindig és ha szeret akkor megoldja!
2010. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

14:22-esnek: Én 15 éves leszek, a "barátom" pedig 16 lesz. Valószínűleg gyenge jellem, és van egy olyan érzésem is, hogy nem igazán szeret.

14:34-esnek: Hát csakhogy az anyja nem dolgozik, szóval így elég bonyolult lenne megoldani.

Van egy olyan érzésem, hogy szakítás lesz a vége.

2010. aug. 23. 14:10
 10/10 anonim válasza:
14:22-es vagyok,szerintem nem szeret a srác ha szeretne akkor mindent megtenne a kapcsolatotokért vagy én tévedek és az anyja egy hárpia(már bocs)
2010. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!