Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha az élettársatok azt mondaná nektek, hogy keressetek magatoknak szexpartnert, mert ő nem tudja ezt megadni?

Figyelt kérdés
Szerethet így igazán?Tényleg lehet így szeretni valakit őszintén, ha közben engedi, hogy mással szexeljek? Van olyan, akit ez nem zavarna? 24/F

2014. jan. 25. 13:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem várni kell hanem rájönni, hogy mégis miért nem akarja és ezen segíteni ha lehet ha meg nem akkor el kell döntened, hogy ennek ellenére együtt tudsz-e maradni vele.
2014. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A szex fontos egy kapcsolatban, legalábbis neked kérdező. Vagy kideríted hogy mi a probléma pároddal és megpróbáljátok kezelni, vagy ha Ő erre nem hajlandó (és úgy néz ki hogy nem hajlandó, ha már ilyen ajánlatot tett)akkor keresel jobban hozzád illőt.


Itt fölösleges is azon filozófálni hogy ki hibázott meg ki nem. A felháborodott feminista kommenteknek sincs itt helye, itt egyszerűen arról van szó hogy szexuálisan nem illenek össze.


Igen, kellemetlen elismerni hogy a szeretet nem elég. De attól még ez sok esetben igaz.

2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ebbe így nem mennék bele. De azt hittem, ennél komplikáltabb a helyzet. Ha az a baj, hogy nem akar szexelni, akkor csábítsd el. Persze ne direktben, hanem legyenek közös programok, stresszűzés, kikapcsolódás, ésatöbbi. Hosszadalmas folyamat, de megéri.


Egyébként szerintem szeretni lehet úgy, hogy megengedi az ember, hogy a másik mással is legyen - de ha a másik tényleg szereti, akkor nem él ezzel a lehetőséggel.

A párom akkor mondott ilyet, amikor megemlítettem, hogy volt már dolgom lánnyal és tetszett is a helyzet. Azt mondta, hogy mivel ezt ő sehogy nem tudja megadni nekem, ha szeretném, nyugodtan keressek egy lányt, akivel néha lehetek. De én elsősorban őt szeretem. Így elképzelni se tudom, hogy mással szexeljek. Nem is hiányzik.

2014. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 felelős0102 ***** válasza:
nem lennék rá képes hogy egy lányhoz csak hozzá is érjek,ha nekem barátnőm van. ha van,akkor szeretem,és csak ő van nekem
2014. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nállunk éppen a forditottja a helyzet :D én 24/l ő 30/f 3 hónapja semmi szex csak annyi a különbség hogy mi házasok vagyunk :S :(
2014. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A szex hianya jogilag is valasi ok!!!


Ha nem mukodik valami, egy pillanatot sem kell varni, hiszen ritka az ongyogyulas. Ez olyan amikor kieg egy villanykorte. Ket dolgot tehetsz, vagy rogton kicsereled, vagy maradsz a sotetben ... magatol nem lesz ujra vilagos.


Szoval vagy rogton utanajartok, hogy mi a problema koztetek es mindent megtesztek a dolgok rendbetetelere ... vagy ultok tovabb a sotetben.

2014. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aszondanám neki: akkó dugjá egyedül, és otthagynám.
2014. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
pff ez de gáz, én is szexpartnere vagyok egy 28éves fiúnak, nyilván ott sem szexel eleget a csaj, ki érti ezt
2014. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is voltam szeretője egy 28. éves nőnek. Jó volt vele. Nagyon oda volt értem!
2014. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem téged nem kíván már, én is így vagyok a pasimmal , nem kívánom már, mert mással vagyok


más oka nem lehet


ha egészséges a barátnőd

2014. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!