Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tartsam fenn a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn a kapcsolatunkat fél évig, míg külföldön dolgozom?

Figyelt kérdés

Babysitter-ként Svájcba kaptam meghívást fél évre, havi 600frankos zsebpénzzel, de a barátom nem jöhet velem.

Elvileg itthon kapott munkát,én mégis félek itt hagyni, mert néha nélkülem nehezen kel fel (van, hogy csak délután) rendszertelenül eszik, és még az albit is fizetnie kéne egyedül.

Ráadásul óránként megkérdezi, hogy biztos mellette maradok-e, miután haza jövök, nem gondolom-e meg magam. Okot nem adtam rá ez alatt az egy év alatt, amióta együtt vagyunk, ami miatt kételkedhetne bennem; a barátaimmal (fiúk, lányok egyaránt) egyáltalán nem beszélgetek, mert eléggé féltékeny típus.

Nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni. Menjek rövidebb időre külföldre, és amíg kint vagyok próbáljak meg vele mindennap skype-on (pl) beszélgetni, vagy maradjak itthon inkább és menjek tesco-zni?

Annyira rosszul esik, hogy ennyire kételkedik bennem, és nem tudom vele megértetni. Újabban egyre gyakrabban veszekszünk is e miatt. Kezdem úgy érezni, hogy egyáltalán nem volt jó ötlet belevágni ebbe a babysitterkedésbe. Vajon tönkre ehet miatta a kapcsolatunk?



2014. jan. 26. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny, neki kell feldolgoznia. Fõleg, ha nem adsz okot rá. Menj csak babysitterkedni. Skype naponta, vagy ahogy sikerül. De ne engedd, hogy alaptalan féltékenységgel az utadba álljon. Biztosítsd róla h szereted, de kövesd az utad. Fel kell nõnie még.
2014. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én párom 3 hónapot volt külföldön,mi minden nap skype-on beszéltünk, emellett face-n is írtunk mindig egymásnak. Nehéz volt de még mindig együtt vagyunk, és furcsa módon jó is volt mert mikor visszajött nagyon jó volt újra látni egymást.

Szerintem ha ki akarsz menni jó lehetőség, ezt neki is meg kell érteni.

2014. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

bocsi, de ha én lennék a pasid, nem tudnálak megvárni.

választs elé állítánlak, hogy vagy én itthon, vagy a meló kint.


Egyszerűen annyire messze lennénk, hogy hiába tartanánk a kapcsolatot, nemtudnék bízni benned, és sztem fordítva sem.


mondjuk ez nagyban függ attól, hogy mióta lennénk együtt...

23/F

2014. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom menjél. Fél év nem sok, tapasztalat, van skype, viber, miegymás mamár, és ha nem képes elengedni, mert Ő FÉL, az az ő ragaszkodási problémája - lelki problémája, és rá kell döbbennie mekkora lehetőséget hagysz ki. Azért egy svájci fizu vagy tesco-s fizu hát rohadtul nem ugyanaz.

Ha ezt nem tudja elfogadni, később mi lesz?

Az viszont bocsi, de szörnyű, hogy még a barátaiddal se beszélgethetsz, ez már nagyon durva... én sosem értettem, hogy ezek az emberek miért ennyire erőszakosak: "akkor most nem szeretsz ha elmész" dologgal kapcsolatban...

2014. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A barátja vagyok: nem én félek, hanem ő fél. Mostanában sokat veszekszünk.
2014. jan. 26. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
na hat eszt meg kel ercse de ha nem akkor ez van sorry na hat megerthetne a feltekenysegrol me le kel szoktasd mondjuk ha sokszor mondogatnad neki hgy o az eleted szerelme meg az egyyetlen pasi akit igazan szeretsz ami igaz is ast gondolom es egy ido utan hatha leszokik rola ha meg nem bocs de keresned kel masikat mert el fog hagyni
2014. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielött kiment mis is sokat veszekedtünk, feszültek voltunk. Utána így hogy minden nap beszéltünk valamilyen szinten jobb volt, de akkor is nehéz volt főleg hogy mi együtt is éltünk már. De megérte, nehéz volt de életem legjobb pillanatai között van mikor megláttam a reptéren. :)

a második válaszoló

2014. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!