Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom külföldön dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldön dolgozik és nem tudom ez így hogy fog működni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, sajnos nem tudok kimenni hozzá a munkám miatt és ő sem fog tudni hazajárni túl sűrűn vagy túl sok időre. Már két hete nem láttam, vagyis mindennap beszélünk meg látom, de ez virtuális. Nem tudja ő se mikor fog legközelebb hazajönni, lehet egy hónap. És nagyon labilis lettem érzelmileg, nem tudom mit akarok. Senki mást nem akar csak őt, de ez így borzalmas, Ezt meg lehet szokni hogy állandóan hiányzik? Működhet így? Mit tegyek, hogy ez működjön így is?!

2014. jan. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
7 évig voltam így kapcsolatban. Meg lehet szokni de sajnos az ember mindig többre vágyik. Pl szex nélkül necces kibírni hetekig.
2014. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több éve vagyok ilyen kapcsolatban, hozzá lehet szokni csak gyakran nagyon nehéz lesz. Rajtatok múlik,hogy bírjátok!
2014. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem lehet megszokni, és csak akkor kibírható, ha csak ideiglenes a dolog. Ha annyira szeretitek a másikat, akkor valamelyikőtöknek előbb-utóbb költöznie kell. Gondolom ő azért ment ki, mert itt nem talált munkát(vagy ott sokkal többet keres). Te nem találnál ott másik állást? Vagy nem élnétek meg egy fizetősből?
2014. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én annyit keresek itthon, amennyit ő odakinnt és én igazából kimennék, csak egy ilyen jó munkahelyet nem adnék fel itthon, mert szeretem Magyarországot. Ő pedig egy nagyon jo kiugrásnak találja a munkáját és nem kérhetem, hogy jöjjön haza és ő sem hogy én ki, de nagyon szenvedünk :( nem is tudom erre mi lenne a megoldás... de köszönöm a válaszokat! ahogy látom akkor meg lehet oldani, de megszokni nem lehet és könnyebb sem lesz :(
2014. jan. 24. 19:50
 5/5 anonim válasza:
100%

Ez nehéz kérdés. El kell dönteni, hogy mi fontosabb a karrier vagy a szerelem? Bízom benne, hogy én soha nem kerülök majd ilyen helyzetbe, de azt hiszem a másodikat választanám, ha az anyagi körülményeim engednék.


3. válaszoló voltam

2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!