Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha a barátnőd beszélget a volt barátjával?

Figyelt kérdés
Vele 2 évig volt együtt mi alig járunk pár hónapja. Említette, hogy beszélnek én ezen kiakadtam amit ő nem értett. Mert, hogy 2 év hosszú idő és ha valakivel ennyi ideig jársz akkor tudni akarod mi van vele... Nem személyesen hanem facebookon ír rá a srác ő meg válaszolgat neki. Nem tudom mit tegyek... mondtam neki, hogy azt csinál amit akar mert nem tilthatok meg neki semmit de én így akkor nem akarom folytatni. De ez sem hatotta meg különösebben. Most én vagyok ilyen vagy más is úgy gondolja, hogy volt baráttal/barátnővel nem beszélünk szakítás után ha van más....

2014. jan. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt már nincs jó megoldás :(
2014. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem... Amíg nem enyelegnek személyesen, mit érdekel?
2014. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mert, hogy 2 év hosszú idő és ha valakivel ennyi ideig jársz akkor tudni akarod mi van vele."


Mindig ezzel a szar, ócska kifogással élnek. Ez kamu. Rengeteg csaj ismerősöm jött ezzel, azt a végén mindig az exeknél kötöttek ki.

2014. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ha még beszélgetnek akkor még valami nem hűlt ki teljesen. Ez nem fer mert akkor még csak van valami érzelmi kötelék. És ha van, akkor felelőtlen, hogy összejött veled. ,,De ez sem hatotta meg különösebben" - hagyd el szerintem...jobban jársz ha te dobod ki, mert ha ő mégis meggondolja magát és az exénél köt ki neked lesz rosszabb... így legalább meg te teszed meg az utolsó lépést. akivel két évig járt az ember és mással van az ne akarjon tudni a régiről semmit, hanem ismerje meg jobban az újat. nemde?
2014. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd a fenébe én is így voltam vártam hátha jó lesz a végén pedig ő dobott engem.
2014. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akkora baj ez? Pasikkal nem is beszélhet egyáltalán?

2 évig együtt voltak, persze hogy nyomot hagyott, akkor mint egy pár de annak már vége nyilván okkal, barátság maradt belőle.

Én és a párom is tartjuk az exünkkel a kapcsolatot (mindkettőnknek csak egy van) fb-on és találkozunk is néha kettesben kizárólag barátilag. Megbízunk egymásban, nem csalna meg és én sem tennék semmit félreérthetőt ahogy senkivel az exemmel sem. Egymást szeretjük és szerintem tök jó hogy így működik.

2014. jan. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!