Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm régi ruhákban jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm régi ruhákban jár nem sminkeli magát, nem add magára és ezért utcán megszólnak minket. Ha szólok neki haragszik érte. Hogy szedjem rá a változtatásra?

Figyelt kérdés
divat,változás,

2014. jan. 8. 11:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Veszel neki új ruhát meg sminkkészletet ajándékba?
2014. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%

mi lehet annyira tré ruha ami miatt beszólnak??

mintakép?

2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Neked nincs véleményed, hogy a másokéval vagy elfoglalva?
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Amélia:) ***** válasza:
100%
Ne úgy legyél vkivel, h "na majd én megváltoztatom"... öreg hiba.
2014. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

A régi ruha és a smink hiánya még nem ok arra,mogy valakit megszóljanak.

Ha ápolatlan az problémás...


Vegyél neki új ruhákat...

A sminket pedig nem kell erőltetni, nem mindenki szereti, vagy birja...(nekem semmi bajom a smink nélküli nőkkel, pedig én a boltba sem megyek le nélküle, és ez sem normális tudom...)

2014. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Úgy öltözködik mint egy nagyi, kötött pulóverek stb faluba oké de még városba is. És mások kiröhögik megszólják érte.De ő le se tollja ezt, de engem mégis idegesít, mert szeretem és rosszulesik hogy bántsák az mégjobban hogy ő ezzel nem törődik.érlek adjatok tanácsot egyébként egy falusi csajról van szó.
2014. jan. 8. 11:39
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Fiam, két kérdés.

Önmagában Téged zavar, hogy milyen ruhákban jár, és nem sminkeli magát? Igen/nem.

Az zavar, hogy másik beszólnak? Igen/nem.

Változtatás helyett próbáld megérteni a barátnődet. Igen, az kicsit munkás dolog.

2014. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

?????

Én is kötött pulcsiban járok... Sőt a környezetemben is soakn jarnak abban, főleg télen..azzal mi a baj?(bp-i vagyok)


Ki az aki kineveti? És megszólja?


Ha tiszta, és igényes, akkor kit érdekel ki mit ond?

Te nem szereted a bnődet, az tisztán látszik..


Linkelj képet(arc nélkül, vagy hasonlőt mint ő)

2014. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Engem zavar hogy lenézik meg miatta engem is. Sminket meg hiába veszek neki nem sminkeli magát.Múltkor a plázába mentünk az emeleten és végig röhögtek rajtunk a sok plázacica mondták fúj hogy néz ki meg ezek a ruhák stb.
2014. jan. 8. 11:43
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről? Mit jelent, hogy régi? Ha csak nem trendi, lehet nem érdekli a divat. Ha ócska, lehet nincs pénze új ruhákra. A smink meg... Én se szeretem. Őt szereted, vagy másoknak akarsz megfelelni? Ha ő így érzi jól magát, ezt kell elfogadnod. Ha anyagi problémák, hiába szeretne divatos cuccokban járni, ha nincs miből megvegye.
2014. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!