Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a megoldás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás, ha az egyik akar kutyát, a másik nem?

Figyelt kérdés
Soha nem volt kutyám, nem is szeretem őket annyira. Ez gondolom neveltetés kérdése is, sajnos. :( Mindig megtartom a két lépés távolságot. Amióta megismerkedtünk a párommal (4 éve) folyamatos vita tárgya, hogy a Nagy Ő Rottweilert szeretne. Nem eggyel találkoztam már és nagyon félek tőlük. Hiába beszéltük ezt át, nem tágít. Csakis Rottweilert akar.... Egy számomra kevésbé félelmetes fajta szóba jöhetne... Mit tennétek a helyemben?

2014. jan. 6. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Vegyetek macskát.
2014. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Pincsi?



Amúgy ha egy rotival foglalkoznak, akkor olyan mint egy kezesbárány a környezetével. Én tudom, egy labradorom és egy rotim van. Nem tudom mire jók ezek a téveszmék, hogy a roti leharapja az ember karját..

2014. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mond azt, hogy ha kutya csakis pincsi, vagy valami nőies eb :D És akkor onnan lehet inkább belemegy egy kompromisszumba :D küldj neki képeket édes kis masnis kutyákról :)
2014. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos sokat számít, hogy hogyan állítják be az adott kutyát... De egyszerűen ledermeszt a látványa is, nem tehetek róla.:(
2014. jan. 6. 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek rotit nyugodtan, nem kell félni tőle, ha foglalkoztok vele rendesen, nagyon szelíd. Vagy akár golden retrievert, az szép, nyugodt, bár ha begurul elvileg alig lehet leállítani.
2014. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szívesen belemennék a Roti kutyusba is... De mi van akkor, ha nagyobb korában elkezdek tőle félni és átveszi a kutya az irányítást???
2014. jan. 6. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaza van részben a kérdezőnek, mivel, ha egy kutya megérzi, hogy az ember valahol bizonytalan, és nem változik, akkor (a falkatörvények szerint) átveszi az irányítást. Ismerősöm fél a kutyáktól, nekem egy kuvaszom is van, tőle főleg. A kuvasz egy idő után megszokta őt, de mivel érzi, hogy fél tőle, ugatja, amikor jön, így még jobban fél.

A rotihoz erőskezű gazda kell, főleg, ha nem kölyökként kerül oda és nem volt megfelelően szocializálva; és le kell tudni vezetni a felesleges energiáit. Első kutyának nem kifejezetten ajánlott.

[link]

2014. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 6. 23:38
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Egy másik szerelem?!

Én össze nem jönnék egy kutyafan lánnyal.

Kutyákat alapból én sem csípem, max labrador, golden retriever, de azekből is csak a nagyon barátságos, emberre, kisebb állatkákra, tártyakra ártalmatlan blökiket szeretem.

Az a gond hogy ösztönlények. gondolnak eggyet, és letoják a gazdi szavát.

23f

2014. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 roti84 válasza:
22%

Nagyon jó és sokoldalú kutyák,csak törődni kell velük!

Ha te is beleegyezel akkor viszont csak kölyköt amit ti neveltek fel.Más megunt vagy elcseszett kutyáját ne vegyétek a vállatokra.

2014. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!