Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti tudtatok újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tudtatok újra szerelmesek lenni, miután egy évekig tartó kapcsolatból léptetek, ki, ahol nagy volt a szerelem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, 4 évre rá, és még szerelmesebb vagyok!
2013. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nekem csak 1 évig tartott a párkacsolatom az exemmel, de ő volt az első és nekem ő jelentette az igazi nagy szerelmet. Olyan még sosem voltam. Most viszont hiába vagyok már 9. hónapja párkapcsolatban, egyszerűen nem tudok szerelmes lenni/nem is akarok. Sokan azt mondják keressek akkor másikat. Őszinte leszek, másba se tudnék az lenni újra. Most meg végre boldog vagyok és valakit szerethetek tiszta szívből, hisz úgy gondolom sokkal erősebb a szeretet mint a szerelem.
2013. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen..4 évig voltunk együtt.. Azt hittem belehalok a szkaításba, annyiszor mondtam el, hogy én soha senkit nem fogok tudni úgy szeretni, ahogy őt, hogy a végén már tényleg értelmetlennek éreztem az életem.. Aztán ahogy teltek a hónapok a szakítás után visszatért belém az élet..:) Most másfél év egyedüllét után találkoztam valakivel és úgy érzem újra van életem..:)
2013. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 4 évig voltam együtt az előző barátommal, utána pár hónap múlva megismertem valakit, egyből nagyon vonzott, eltelt kb 2 hónap még és sokkal mélyebb és erősebb szerelem alakult ki, mint az előző kapcsolatomban. :)

Ő igazán illik hozzám, és tényleg mindent szeret bennem és én is benne. :)

2013. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!