Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz az olyan emberekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az olyan emberekről akik évekig reménytelenül szerelmesek?

Figyelt kérdés
Pozitív visszajelzést nem kapnak ennek ellenére évekig epekednek. Ők romantikusok vagy megszállottak, mit tehet ilyenkor egy barát hogy felnyissa az illető szemét?
2010. okt. 16. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam reménytelenül szerelmes (sőt, csak úgy voltam...), de szerencsére egyik sem tartott tovább egy pár hónapnál.
2010. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mit gondolhatnék magamról??? Nem vagyok normális:( De ez van..........
2010. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát valljátok be az illetőnek! (habár én nem merem, mert gyáva vagyok:$)
2010. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás koromban 4 évig voltam így. Tök reménytelenül. Nem lett belőle semmi, mert meg sem próbáltam, de mikor vége lett az egésznek rájöttem, hogy ennek köze nem volt a szerelemhez, sőt még a szeretethez sem. Inkább bálványozás volt. Azóta sem voltam így, de inkább sehogy. Nehezen leszek szerelmes, máig nem voltam még. 18/F
2010. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én általános suliban 7 évig voltam szerelmes reménytelenül, most meg egyetemen vagyok, s most meg 1 éve vagyok reménytelenül szerelmes...

Tud róla az illető, de sajnos ő nem szeret senkit se..., engem meg pláne nem...:/

Ez nem annak a függvénye, hogy most ki mennyire romantikus...megszállottságnak se nevezném...egyszerűen ez van és kész...

De nagyon remélem, hogy ez a mostani szerelem nem fog 7 évig tartani...:S mert én így nem akarok meg nem is tudok mással összejönni:(

19L

2010. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én épp most vagyok reménytelenül szerelmes, tart már vagy két hónapja, de nálam az is a baj hogy kapok tőle pozitív visszajelzéseket de közben meg tudom hogy ebből az egészből nem lehet semmi!:(
2010. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bolondok. Én egy halálos szerelmen is túl tudtam lépni egy éven belül.
2010. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mi döntjük el mit érezzünk, szóval semmit nem gondolok, max. sajnálom őket, hogy nem fog nekik összejönni.

Én is voltam évekig szerelmes, és tudtam, hogy soha nem lehet az enyém, mert nem vagyok az esete, plusz nem egy korosztály voltunk, de álmodozni jó volt üres óráimban, lefekvésnél.

2010. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is voltam már, persze hogy reménytelenül.

Nagyon tetszett egy csaj még 9.-ben, de neki volt barátja és rossz volt látni őket együtt. ' évig volt csak osztálytársam, utána már nem is beszéltem vele. Azóta eltelt 5 év és nagyon ritkán látom,van hogy nem is köszön és utoljára egy éve láttam. Persze még mindig nagyon jól néz ki.

Tetszett még 2 csaj később is de nem voltam beléjük zúgva.


Most is teszik egy-két csaj csak őket nem is ismerem, van akinek még a nevét se tudom.

Még soha nem volt barátnőm szal én mindig reménytelenül vagyok szerelmes és már kezdek hozászokni:(

2010. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Én 5 éve vagyok reménytelenül szerelmes, de Rajta kívül még soha nem tetszett senki más. Mindenki azt mondja, hogy felejtsem el, hogy hülye vagyok, és hogy nem éri meg... Nekem megéri, azért is mindennap hálát adok az égnek, hogy Ő van, nem is baj, ha nem az enyém, úgy sem tudnám boldoggá tenni.
2010. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!