Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm túl lazán vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl lazán vesz mindent és természetesnek hogyan mondjam meg neki kíméletesen?

Figyelt kérdés
Az van hogy imádom őt de nem tudom hogy mondjam el neki normális válaszokat kérek

2014. jan. 27. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mert amugy minden tök laza s természetes. Rá kell jönni, s hagyni h tortenjenek a dolgok
2014. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, amit mondasz. Mit vesz természetesnek? Hogy vagy neki? Hogy szereted? Vagy az életet magát nem veszi szerinted elég komolyan, és aggódsz érte?
2014. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdésből nem derül ki, hogy mi a problémád a barátnőddel, mert nem írsz semmit arról, hogy mik azok a dolgok, amelyeket "lazának, és természetesnek vesz". Mi van akkor, ha ha tényleg olyanok azok a dolgok, csak te vagy kicsit zárkózott? Javaslom írj konkrétumokat.


A kérdésedre a válasz pedig teljesen egyértelmű egy olyan embernek, aki párkapcsolatban él: Leülsz vele megbeszélni, normális stílusban.


Üdv

2014. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint a barátnőd, legalábbis ha jól értem a kérdést... kifejtenéd ezt bővebben? Talán tudnék valami hasznosat mondani.
2014. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ha komolyan akarok beszélni akkor az egészet elhülyéskedi ne értsetek félre én is szoktam hülyéskedni de komolyan is akarok beszélni vele és én nem vagyok zárkózott
2014. jan. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!