Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki kíméletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki kíméletesen, hogy nem szeretném, ha azt mondaná, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Rusnya és dagadt vagyok, csak rossz kedvem lesz tőle, ha elkezdünk a kinézetemről beszélni. Benne van ebbe a család is, szerintük is csúnya és dagadt vagyok, így nem fogom a barátomnak elhinni a pozitív dolgokat a kinézetemet illetően. Viszont ha úgy mondanám, hogy hagyjál már ezekkel, nem hiszem el úgysem, akkor csak megbántanám. Hogyan fogalmazzam meg? Szinte minden nap előjön a testem a témák közül...
2014. jan. 25. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább sportolj és egyél normálisan, és hagyd, hogy szépnek nevezzenek, és egyre csak szebb leszel!!!
2014. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ne a saját szemszögedből nézd.

valószinű ha szeret, neki te vagy a legszebb, bármilyen hibákkal is együttvéve.

2014. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy és hány kiló?


lehet csak bunkóskodnak és azért mondják,neked meg csökken az önbizalmad és a végén elhiszed,közben meg mégsem

2014. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérlek ne mondd ezt..tudom, h nem vagyok szép és ez zavar engem! (Latod nem is nehez) sok sikert!:)
2014. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utálok sportolni :) Sose volt hozzá elég erőm, kitartásom, kiskoromban is csak ültem és rajzoltam, most is, egy ideig kényszerített a családom, az is rátett egy lapáttal a mozgás iránti utálatomra. Enni meg nem szoktam olyan sokat, de megkövetelem a változatos étrendet, mert ki nem állhatom, ha gyakran ugyanazt eszem. Ebből kifolyólag simán összedobok bármilyen sushit, de palacsintát fogalmam sincs hogyan kell csinálni. Hasra híztam amúgy látványosan, de úgysem fogynék le, vagy úgyis visszaszedném. Csak zavar, hogy ha a testem lesz a téma,ma is majdnem elsírtam magam.
2014. jan. 25. 21:40
 6/17 A kérdező kommentje:
169 cm/ 60-62 kg, de nagy a hasam, a combjaim, a tokám, persze mellem alig van (75 A), vastag bokám van és nagy orrom, a derekamon is van felesleg.
2014. jan. 25. 21:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Sehogy! Inkább arra kéne törekedni, hogy elfogadd magad olyannak, amilyen vagy. A barátod ehhez segítséget is nyújt: gondolj bele, neki a te tested kell, az ő szemében szép vagy!
2014. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik az életed és a tested úgy ahogy van, tegyél ellene.

ha nemakarsz tenni/lusta vagy rá, akkor fejezd be az önsajnálatot.

2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Erőm nincs. Eddig semmi sem motivált semmiben. Ha pl szeretném a focit, akkor jó hogy fociznék vagy valami, de nem az én világom a mozgás. Nem szoktam amúgy a testemre gondolni, kicsit más világban élek fejben, ami dominánsabb, de ha szóba hozzák eléggé elcseszik a kedvem.
2014. jan. 25. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
21:46 igaza van... nem vagy dagadt nincs sok felesleg rajtad, izmosodni kene leginkabb.. erosito feladatokat csinalj leginkabb hasra.
2014. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!