Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha a férfiak megszereznek egy nőt, utána természetesnek is veszik, h. már az övüké és velük is marad? (mert utána már nem tesznek érte semmit)

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Akiért nem tesznek, az annyit is ér-bocs, de nekem ez a véleményem.
2013. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság. eddig az összes srác akivel dolgom volt, tett is azért, hogy megtartson. sőt, volt aki szakítás után 2 évig tepert... hülyeségi így általánosítani. ha szerelmesek, tesznek a párjukért, ennyi.
2013. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zoliba' ***** válasza:
100%
ugyanazért,amiért a kapcsolat elején ti is mindennap leszopjátok a barátotokat,aztán 1 hónap után elkezd ritkulni..
2013. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen az általában csak trófea az üvegszekrénybe.

Aki tényleg kell azért utána is teszek.

DE!!! elvárom, hogy ne csak én hanem a csaj is tegyen valamit.

2013. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott előfordulni, ha a férfi tudja magáról, hogy ő összességében jobb férfi (külső, belső tulajdonságok, anyagi helyzet... ötvözetéből), mint amilyen az adott nőhöz reálisan illik.
2013. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Ezt a kérdést akár fordítva is fel lehetne tenni, sok csaj is ellaposodik, eltunyul a kapcsolatban. Nem tudom miért kellene a férfinek mindig lehozni a csillagokat az égről.
2013. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!