Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg sok csinos, okos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok csinos, okos nő van magányosan?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, itt is szokott lenni, hogy nők azt mondják, hogy több csinos, okos nőt ismernek a környezetükben, akik magányosak. Ez tényleg így van? Te is sok ilyen nőt ismersz?


Vagy ez valami elfogultság, hogy az ismerősöknek kevésbé látjuk a hibáit, ezért mondják ezt, és van oka, amiért magányosak azok a nők?



2014. jan. 27. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A javuk foglalt, elvetve akad 1-1 ilyen.


De lehet hogy az összes ember ismerősei közül az elvétve 1-1 ilyen nő az mind itt van :)

2014. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Általában akik ezt mondják azoknak a brtnojuk számukra szép tehát ez izlések és pofonok alapján dönthető el. Sztem.
2014. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, itt vagyok például én is férjem van, de magányos vagyok.
2014. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen férj/társ nélküli nőkre gondoltam a kérdésben. Akik kapcsolatban magányosak, azok egy másik kategóriába tartoznak.
2014. jan. 27. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, még válogatok
2014. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen... :/
2014. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben?
2014. jan. 27. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igaz, nem csak néhány barátnőmről gondolom ezt, hanem sokszor olyanokról is, akik csak szimplán az ismerőseim, szóval az ő esetükben nem vagyok elfogult semmiképp, bár szerintem a barátnőim esetében sem.
2014. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ők miért magányosak? Túl válogatósak, vagy a férfikínálat nem elég jó?
2014. jan. 27. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Válogatnak, mint mammer a teszkósparadicsomok között. :D
2014. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!