Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 év feletti férfiak, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év feletti férfiak, olyan lányt elvennétek feleségül aki nagyon okos, több területen sikeres, csinos, nyelveket beszél, és művészként is aktívan alkot?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, a bátyámnak tetszik, a családunkkal is jóban van, szerintem tesómnak nagyon jó felesége lenne. Olyan vidám, tényleg jófej, nem is ribbii típus, főzni is tud, s minden egyébben is megfelelő.

Bátyám mégsem akar tőle semmit, pedig érzelmileg kötődik hozzá, tetszik neki, és maga sem tudja hogy miért nem.

Nem történt köztük még semmi, de a lányzóval épp együtt utaztam most hazafelé, és kicsit kiöntötte nekem a problémát, érzi, hogy tesóm nem akar tőle semmit.

Pedig én tudom, hogy full megmozgatta bátyám fantáziáját, és mindig zavarbajön amikor szóba kerül.

Nem akarok házasságszerző szerepbe bjni, de úgy vélem, a tesómat pontosan az zavarja, hogy a csaj túlzottan is sikeres.

Egyszer, most visszagondoltam arra a dumára, amikor azt mondta, ugyan mit kezdjen egy olyan nővel, aki nélküle is kerek egész világot alkotott.

Benneteket is zavarna ez?

Nem inkább örülni kellene, hogy a gyerekeiteknek egy klassz mamát, és magatok mellé egy olyan társat kaptok, akivel tényleg nem lesz olyan gond, hogy unatkozik, elszórja a pénzt, hiszen mindenhez tud valamit tenni, értelmes, kedves, miért baj ha sikeres is?


2013. szept. 16. 03:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"ugyan mit kezdjen egy olyan nővel, aki nélküle is kerek egész világot alkotott. "


Vszeg azért zavarja ez, mert ő nem alkotott még ilyesmit. Fejlessze magát, és akkor majd nem fogja ez zavarni! :)

2013. szept. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszike :) nem is annyira a bátyám problémáját mgoldogatni jöttem, inkább érdekel, hogy miként látják a férfiak zt a kérdést.
2013. szept. 16. 03:39
 3/26 anonim ***** válasza:
A férfiak általában szeretnek dominánsnak lenni. Ebben a kapcsolatban a bátyád úgy érzi nem lehetne az. Ezen kívül működnie kell a kémiának is. Nincs szerelem--nincs tartós kapcsolat.
2013. szept. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 28, csak 24 ezért sorry.

Ezek sztem engem nem zavarnának, de ha anyagilag sokkal felettem/felettem lenne, az már igen.

Ezek nagyon jó dolgok, de valszeg a bátyád kicsit önbizalomhiányos lehet, vagy nemtom.

Én örülnék egy ilyen csajnak, persze csak akkor, ha ezeket nem hányja fel.

2013. szept. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"ugyan mit kezdjen egy olyan nővel, aki nélküle is kerek egész világot alkotott."


Ne is haragudj, de a bátyád egy idióta. Minden embernek kerek egész világot kell alkotnia egy másik ember nélkül is.


És neked mint nőnek, mi a véleményed? Te hogy viszonyulsz az olyan pasikhoz, akik nem szeretik az olyan nőket, akik maguk is kerek világot alkotnak?

2013. szept. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 28 felett, de ettől függetlenül engem nem zavarna a dolog, sőt... Legalább értelmes nőt találnék. :))
2013. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy lányként válaszolok, csak én hasonló vagyok és azt vettem észre, hogy csak azok a férfiak "félnek" az ilyenektől, akik úgy érzik ők nem tudnak ennyi mindent felmutatni. Nem is feltétlenül az anyagiakra gondolok, egy pasinak az sokkal cikibb érzés, ha egy lány okosabb nála.
2013. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7-es nem minden pasinak. Én okos ember vagyok és nálam elvárás az hogy a nő is okos legyen, ha okosabb volna (ami szerintem lehetetlen :D ) az sem zavarna.
2013. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mi férfiak ilyen esetben attól félünk, hogy primitív módon, még akár egy hétköznapi veszekedésben, összekapásban is ellenünk fordítjátok, felhasználjátok ellenünk a lemaradásunkat, hátrányunkat, és általában ez be is szokott igazolódni egy-egy cirkusz alkalmával. Mi ebből nem kérünk, illetve belőletek, túlemancipált, karrierista, egoista nőkből nem kérünk.
2013. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Miért 9-es a férfiak nem ugyanezt teszik?
2013. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!