Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csaj gyűlöli a volt párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj gyűlöli a volt párját, változhat ez még valamit?

Figyelt kérdés

A volt csávója még mindig nagyon szereti a lányt, de a lánynak már új barátja van, és a lány még ráadásként elmebetegnek is tartja a volt párját/csávóját, egy pszichopatának(ahogy ő fogalmazott)

A lány abban a tudatban van, hogy a volt csávója csak birtokolni akarta.

JA és még egy fontos információ: immár lassan háromnegyed éve tiltva van mindenhol a volt csávó. Oké, a volt csávó nagyon hülye volt, mindig féltékeny, stbs tb , de azért nem érdemelné meg ezt a nagy megvetést a lány részéről.


Szerintetek fog változni a lány fejében valami egyszer? VAgy csak a remény hal meg utoljára és semmi sem fog változni? Tapasztalatok kellenek, tapasztalatok, közvetett vagy közvetlen tapasztalatok.

Talán annyi mentsége van a csávónak, hogy a jelenlegi bűnronda palijához képest ő egy helyes srác.


Szóval, mennyi az esélye a reménykedésnek? AZ idő mindent megold? Megvetés, tiltás, undor, "örökre felejtsen el"(ezt is mondta), "Örökre hagyjon békén" stb, egyszer valamiért csak lesz valami változás?



2014. jan. 29. 08:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

velem teljesen ugyanez van és ugyanúgy háromnegyed éve


lépj tovább, nem fog megváltozni a véleménye szerintem, én is ezt teszem


mondjuk én a kis barátjának ígértem egy kiadós verést még amikor együtt voltam exemmel, mert exem engem megcsalt


lényeg, hogy találunk új barátnőt!

2014. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
oké te ezt mondod, de lehet hogy lesz változás.
2014. jan. 29. 09:06
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze, nem fog megenyhülni. Gondolom ok nélkül folyamatosan bántottad azt a lányt a féltékenykedéseddel, teljesen jogos, hogy haragszik. Én is ilyen voltam, el is váltak tőlem. Ma már hálás vagyok az exemnek, megtanultam uralkodni az indulataimon, és boldog párkapcsolatban élek. Vigasztaljon a tudat, hogy mire meg fog enyhülni, már régen túl leszel rajta.
2014. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

"Talán annyi mentsége van a csávónak, hogy a jelenlegi bűnronda palijához képest ő egy helyes srác. "


Ez egyáltalán NEM mentség, mégis hogy gondolod?


Konkrétan mit szeretnél tőle? Visszahódítani? Vagy hogy bocsásson meg? Esetleg annyira enyhüljön meg irántad, hogy újra beszélő viszonyban legyetek?


Az idő talán annyiban segíthet, hogy tompíthatja az érzelmeket, majd végül közönnyé alakulhat át és már az se fogja érdekelni egy idő után, hogy te anno mit műveltél vele, mert addigra már bőven túl lesz rajtad és akár még nagyon boldog is lehet a párja mellett.

De mire ez bekövetkezhet, addigra talán már téged se fog érdekelni, hogy a lány hogy viszonyul hozzád.

2014. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz örülni a válaszomnak, de nem valószínű, hogy változni fog a szitu. Nekem is volt egy olyan barátom, aki állandóan cirkuszolt, akkor is, ha csak a barátnőmmel akartam találkozni, akkor is, ha edzésre akartam menni, mert őrülten féltékeny volt. Mindenhova jönni akart, úgyhogy mielőtt megfulladtam volna a kapcsolatban, léptem. Még több hónappal utána is állandóan zaklatott, megfenyegetett, hogy kinyírja az új udvarlóm...stb...

Szóval ez a kullancs módszer csak arra jó, hogy egy életre elegem lett belőle.

Fogadd el, hogy elb....tad, és legyél jobb a következő kapcsolatban, tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de ez a meglátásom.

Fel a fejjel...

2014. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz változás.
2014. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy lesz-e változás.
2014. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeret, nyilván nem lesz változás. Az én volt barátom még az esküvőm után is azzal hitegette magát, hogy talán egyszer majd lesz változás, csak feleslegesen pazarolta ilyesmire az idejét.
2014. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Addig mindig van remény, amíg van szerelem és szeretet. Egyszerűen nem tudok róla lemondani, ő a személyiségem részévé vált, és ez olyan, mintha ki akarnának tépni belőled egy darabot, amit ugye nem akarsz.

Én bízok benne, hogy évek múlva lesz enyhülés, és akkor majd valahogy összeszalajt minket a sors.

2014. jan. 29. 11:47
 10/24 A kérdező kommentje:
De azért a lány se merte elképzelni ezt, hogy felnőttkorára a kegyeiért imádkozik egy egyébként olyan pasas, akit jóképűnek tart. Ez vigasztal engem, talán.
2014. jan. 29. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!