Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csaj gyűlöli a volt párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj gyűlöli a volt párját, változhat ez még valamit?

Figyelt kérdés

A volt csávója még mindig nagyon szereti a lányt, de a lánynak már új barátja van, és a lány még ráadásként elmebetegnek is tartja a volt párját/csávóját, egy pszichopatának(ahogy ő fogalmazott)

A lány abban a tudatban van, hogy a volt csávója csak birtokolni akarta.

JA és még egy fontos információ: immár lassan háromnegyed éve tiltva van mindenhol a volt csávó. Oké, a volt csávó nagyon hülye volt, mindig féltékeny, stbs tb , de azért nem érdemelné meg ezt a nagy megvetést a lány részéről.


Szerintetek fog változni a lány fejében valami egyszer? VAgy csak a remény hal meg utoljára és semmi sem fog változni? Tapasztalatok kellenek, tapasztalatok, közvetett vagy közvetlen tapasztalatok.

Talán annyi mentsége van a csávónak, hogy a jelenlegi bűnronda palijához képest ő egy helyes srác.


Szóval, mennyi az esélye a reménykedésnek? AZ idő mindent megold? Megvetés, tiltás, undor, "örökre felejtsen el"(ezt is mondta), "Örökre hagyjon békén" stb, egyszer valamiért csak lesz valami változás?



2014. jan. 29. 08:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mi másban bízhat a szerelmes ifjú, ha már minden kötél szakad? Egyedül az idő hatalmasságában. Az biztos, hogy senki nem tudta még az időt átjátszani, vagy éppen megmondani, hogy x év múlva milyen állapotban lesz saját maga, az illető. Bízok az idő misztikájában, remélem meghozza gyümölcsét és aranyát. Nem kérek én tejjel-mézzel folyó Kánaánt, csupán egy valaki szívét, kit eljátszottam igaz, de már megbántam, meggyóntam bűneimet, és vígasztalást várok. Isten legyen veled F!
2014. jan. 29. 13:25
 22/24 anonim ***** válasza:
Látom jól szórakozol:D
2014. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a fäszt nyivákolsz? Elqrtad, tanulj belőle.
2014. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megbocsáthat valaki a kígyónak, de ettől még nem fogja visszadugni a keblébe...
2018. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!