Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazán szeret? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán szeret? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Elég érdekes a jelenlegi kapcsolatom.. de nem értem, hogy miért ilyen..

A barátommal naponta, kétnaponta veszekszünk, hülyeségeken.

A kapcsolat elején titkolózott előttem, majd kiderült, hogy találkozott az exével. Egy hónappal később írt is neki ask.fm-en, hogy hiányzik, stb. Ezt is csak véletlenül tudtam meg, véletlenül vettem észre, hogy benne maradt az aks-jában a gépemről.. :) Ezért bevallotta így 2 hónap után, hogy nem tudta, hogy kis is szeret igazán, de elvileg rájött, hogy az exét nem, majd letiltotta faceről is, számát kitörölte, nagyjából megszűnt vele minden kapcsolata.. Aztán pár héttel később felbukkant egy lány az iskolájából. Nagyon aranyosnak tartotta, olyasmire kérte lányt, hogy mondja el a véleményét róla, ölelje meg, keresse fel szünetekben, stb..... :) Aztán vele is megszűnt a kapcsolata, elvileg. Aztán jött a többi nő. "Hú, ez jó csaj, jó a segge, csöcs..10/9" hasonlók. (Elég féltékeny típus vagyok, és eléggé megérint, mikor csak úgy elkezd beszélni nekem fullos nőkről, főleg mikor hozzám hasonlítja őket, és engem leminősít.)Lájkolta az exeket, mindenféle nőket...de ha én 'tetszikeltem' be egy képet, akkor már a szakítással fenyegetett. :) Az exek újra meg újra felbukkantak, például a kapcsolatot már nem is tartották, köszönő viszonyban sem voltak, de egy buli alkalmával (együtt voltunk bulizni, csak kintről beküldött, aztán meg kerestük egymást..) addig ő az exével ölelkezett, meg puszit adtak egymásnak. Aztán azt vallotta, hogy tartalékolni akarta őket.. A többi buli alkalmával még ha nem is tettem semmi rosszat, mindig elkezdett kötekedni. Lökdösött, megszorította a karomat, arcon is csapott már. Mondott rám szebbnél szebb dolgokat is, küldött el melegebb éghajlatra, zsarolt.

Azt állítja viszont, hogy engem szeret. Csak engem.

Szerintetek ez így van? Tényleg csak engem szeret? Vagy szeret egyáltalán?



2014. jan. 29. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy szappanopera.
2014. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zavaros a sztori, de küldd el a francba....
2014. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Fullos LOVE… nekem is volt ilyen. Szakítás után jöttem rá, h függőség volt és dejó,h végre vége.
2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezért nem kéne az ovisoknak még ilyesmivel foglalkozni. Menjetek inkább vissza Micimackót színezni.
2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem várd meg, míg megrugdos, leköp, lépcsőn lelök, és nyilvánosan megaláz, lehetőleg minél több ismerősöd előtt!


Úgy fest az a típusú szerencsétlen kisliba vagy, aki akkor is zokogva kérdezi, hogy "ó, drága szeretsz-e még?", mikor a mentő visz el 8 napon túl gyógyuló sérülésekkel, amiket a "szerelemed" adott ajándékba.

2014. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha egy 18 évesnek korai még egy kapcsolat...... :DD Hát jó
2014. jan. 29. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő, nektek nyilvánvaló, hogy korai...
2014. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Télak, amíg több fogad van, mint füled.
2014. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!