Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem is szeret igazán, vagy tényleg olyan fontos volt számára ez?

Figyelt kérdés
Barátom külföldön van. Kiderült, hogy elég komoly problémák vannak a gerincemmel, és kezelésre kell járnom, ami kb 3-4 hetet vesz igénybe. Úgy volt, hogy 2 hét múlva, kicsit hamarabb hazajön,és szerveztünk két programot. Mikor elmondtam neki, mi a helyzet, teljesen folyton azt hajtogatta, hogy így akkor lőttek az egésznek, nem tudunk menni sehova. Mondtam neki, hogy egy nap egy kezelés nem tart sokáig, elmehetünk a programra, még ha nem is mindkettőre, az az napi kezelés után. De ő hajtogatta, hogy áh, biztosan nem mehetek majd, meg később már minek induljunk. És azt mondta, hogy akkor lehet nem is fog hazajönni egy héttel hamarabb, csak majd mikor a szülei is. Ez kicsit rosszul esett, mert úgy láttam, neki fontosabb az, amit megbeszéltünk, mint az én egészségem, pedig megérthetné. És akkor is hazajöhetne hozzám, még ha nem is megyünk el, hogy együtt legyünk, nem? Szerintetek? 17L
2013. aug. 27. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont nem érdekli hogy mi van veled. A saját szórakozására jön haza és élvezi az itthoni létet.
2013. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit csinál külföldön? Ha dolgozik, akkor hagyjad, had keressen pénzt. Ha nem, akkor ássa el magát, amiért nem jön haza a kedveséhez, aki kiderült, hogy "beteg". Az ilyen nem férfi!!!
2013. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bajban ismertetszik meg a barát. Régi, de minden időben helytálló Bibliai kinyilatkoztatás-szólás.
2013. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem dolgozik.Csak a szülei...:(
2013. aug. 27. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
De egy szemét... ha a program ki is esik, attól még veled lehetne.
2013. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi, ott kihagytam, hogy az az 1 napi kezelés után.
2013. aug. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!