Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem igazán, ha egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem igazán, ha egész nap nem hív fel?

Figyelt kérdés

Elég keveset találkozunk, szinte csak iskolában. Hétvégente nem, és ma még fel sem hívott.

Pár üzenetet hagyott, mindig azt írta, tanul.

Ha szeretünk valakit nem hívjuk fel,legalább 2 percre,hogy mégis halljuk a hangját, ha nem lehetünk együtt?

18L


2013. okt. 20. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de felhivjuk ha szeretjuk
2013. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekled igazán.
2013. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem se.
2013. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem hívom ha van ezer dolgom,az 5 perc levegővételt meg nem erre használom.
2013. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:(

korlátlan percünk van amúgy egymást hívni...

2013. okt. 20. 17:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem mindenki ugyanúgy működik. Van, akinek nem stílusa a telefonálgatás, van, akinek elég, ha csak rá gondol a másikra, és már olyan, mintha vele lenne.

Te így működsz, és azt várod a párodtól, hogy ugyanúgy működjön, ahogy te. Ha neked fontos, akkor MONDD EL NEKI, hogy jólesne, ha felhívna. Vagy ha neked fontos, akkor hívd fel te őt.

2013. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátnőm , soha fel nem hívom,nem is hívtam soha , nem is zavarja .
2013. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk elején még ilyen volt, mint én.

Vasárnap délelőtt hívott, hogy ide-oda megy, aztán délután is kicsit. Most már úgy látszik nem hiányzik neki. Olyan volt mint én,5.válaszoló...

2013. okt. 20. 17:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sem hívogatom a barátnőmet folyton! Minek? Én teszem a dolgom, ő is, nem ettől függ, hogy szeretek-e valakit, avagy sem.
2013. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt kell magadban tudatosítanod, hogy nem mindenki olyan ragaszkodó típus, mint Te. Nem szabad erőltetni és rendszerként bevezetni az ilyesmit, engedned kell, hogy akkor hívjon, amikor jól esik neki, különben eltaszítanád magadtól a túlzott ragaszkodásoddal. Szerethet ő ettől függetlenül nagyon is, de ha Te is szereted, hagyj neki egy kis szabadságot, hogy a Tiéd maradjon. 20/f
2013. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!