Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónap múlva szünetet tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap múlva szünetet tartottunk, mert elmondtam neki vmit. Utána mondta hogy szeret (úgy mint a tengert, mert a tenger végtelen), de csak barátok legyünk. Ez most akkor mi?

Figyelt kérdés
Ő akart velem talizni és drágámnak hív viszont hogyha rákérdezek egyből védekezik és azt mondja csak barátok, barátok…

2014. jan. 29. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Amikor vele vagyok érzem, hogy szeret. A párjának hívott idegenek előtt, de ha rákérdezek akkor csak barát vagyok. Azért nem eszik meg ételeket, hogy megkóstoljam, meg ha magának csinál pizzát akkor nekem is. Egyszer azt mondta mikor kicsit beivott, hogy szeretlek, de titkolom. És akkor éreztem ugyanazt amit nyáron… Mert én is eltitkolom vmennyire h ne fájjon megint annyira.

Heti egyszer talizunk és mikor alkoholos állapotában megkérdeztem akarna-e velem sűrűbben talizni azt mondta igen, de változás nem történt. Velem van a baj?

2014. jan. 29. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
El kéne engedni ezt a történetet... lépj tovább!
2014. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 QueenRavenna ***** válasza:
Nem is végtelen a tenger.
2014. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem szeret csak mondja, de érzem hogy igazat mond.
2014. jan. 29. 17:21
 5/5 anonim válasza:
szerintem simán össze tudsz vele jönni, csak szórakozik, élvezi, hogy ki vagy neki szolgáltatva. hogy aztán milyen kapcsolat lesz az ilyenből, az más kérdés... :D
2014. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!