Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elmúlasztani azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elmúlasztani azt a végtelen szomorúságot, amit egy szakítás okoz? Nem programokra gondolok, hanem gondolatokra, ami nem csak tüneti kezelést jelent.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet megy tovább. Az ember a hibáiból tanul. Ami nem öl meg, az megerősít. Később jobban fogsz tudni választani.
2012. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érzést sehogy.Idővel fog múlni. Sok idővel! Nálam legalábbis...
2012. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy heten legyel ontudatodon kivul 5 napot, ketton meg pihenj es keressel oromlanyokat. vessed bele magad az eletbe es soha ne nezzel vissza!
2012. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolatok jönnek-mennek,nekem nem segít.Új élmények kellenek.De nem úgy mint én,aki csak baromságokat csinált mostanában:)
2012. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem egy hónapja dobtak ki és pár fokkal már jobban érzem magam. Olvasgattam ilyen témában, videókat néztem (Müller Péter, Popper Péter és egyéb pszichológiai, lélekbúvár dolgok) és igyekeztem az eszemmel gondolni a dologra(persze nehéz volt hiszen a lelkem borzasztóan fájt)

És nekem segítettek az ilyen közhelyek is összeszedni magam mint pl "aki a tiéd az visszajön hozzád, aki pedig nem az sosem volt a tiéd stb"


De legjobban az segített, mikor rájöttem mekkora bunkó az exem (születésnapja alkalmából felköszöntöttem és nem köszönte meg egyáltalán) és, hogy mennyire nem vagyok normális, hogy ilyenért szenvedek.

2012. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!