Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Azt mondják...vagyis azt "szokták" mondani, hogy a lányok rajongani szoktak egy fiúkért és felnéznek rájuk, csodálják az erejüket, tudásukat, jellemüket, mindenüket. De ha ez a bizonyos fiú, fittyet hány erre a lányra, pedig szegény kicsi lányka isteníti, rajongja, figyeli, lesi minden kívánságát, de a fiút nem érdekli, totál hidegen hagyja ezt, akkor most ez a fiú a bunkó, szemét, mocsok, mert szegény lány szereti, csodálja, de ő nem vesz erről tudomást, sőt a fiú kiköti a lánynak, hogy soha többé ne szóljon hozzá és soha ne írjon neki, sehová, letiltja mindenhonnan, akkor most ez a fiú a bunkó mi? És a lánynak ez pont bejön, vagyis nem jön be, inkább tudat alatt vágyik arra, hogy a fiú viszonozza szerelmét és addig, addig próbálkozik ez a lány míg vagy a fiú idegeire nem megy és a fiú agresszívan elhajtja, vagy pedig beadja a derekát a fiú a lánynak.


Sajnos én vagyok a lány aki istenítve rajon egy lányért....igen lányért....most már tudom, hogy mit éreznek szegény lányok amikor egy olyan fiú bunkózik velük akit szeretnek, akibe szerelmesek, most már tudom, milyen érzés.


Mondhatnám, hogy bunkózik velem egy lány, de sajnos nem, mert abszolút nincs köztünk semmilyen infócsere, nem ismerem, még a telefonszámát sem tudom, még a nevét se, mert azt se tudom, hogy most akkor mi is a keresztneve, de egyet tudok, és azt nagyon jól, SZERETEM. ÉS ÉRZEM, HOGY MILYEN IS AZ AMIKOR "BUNKÓZIK" VALAKI, MERT HA A BUNKÓZÁS AZ, HOGY A LÁNY MÉG AZT SEM ENGEDI MEG, HOGY A BARÁTJA legyek és azt sem, hogy írjunk egymásnak ...na jó havi 1 levelet sikerült kicsikarnom, de nekem ez kevés....szeretem akarom...és fáj...átkozom, szánom, gyűlölöm azt a napot amikor rátaláltam....vagyis ő talált rám.

Fáj nekem....a szögek semmik, hangerőm nyomatom a hard rockot.....aztán fülest veszek fel, hogy szétfollyon a fülem, csak ne gondoljak rá....aztán a szögeket kihúzom és öntök rá sót, hogy csípjen, marjon...legyen bármi csak ne gondoljak erre a lányra....a pszichiáterem semmit sem ér..kísérletezget rajtam különféle antipszichotikumokkal meg kedélyjavítók elegyével próbálja a saját tudását növelni, hogy ez a 2 gyógyszer mit vált ki a páciensből....elég a lánytól egy üzenet és pezsgek....szeretem...hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tudnék felszedni egy lányt..lett volna 1-2....na jó...2 lány akart összejönni velem...vagy legalább is...na mind1 tehát...hiába lenne más.....nekem az a lány kell...aki megutált...és nem tudok mit tenni, szürke lett minden..hiába szedem már hármasával a gyógyszereket, hiába okozok magamnak fájdalmat...hiába törtem el a csapot és árasztotta el a lakást a víz, hiába téptem szét az összes spórolt pénzemet, semmi, semmi sem fogható ennek a lánynak a hiányához....szeretem....kell a szememnek....a kabátja a csizmája a hangja...igen, lány vagyok aki istenit egy fiút.....amikor egy hívőnek kettétörik az univerzum feketesége és megnyílik a fényes fehérség, és előtörnek a mély sötétségből az angyalok és bearanyozzák fénnyel a sötét univerzumot és megjelenik maga a teremtő, maga az isten a lét a teremtő teremtője, istenek istene, nekem olyan ez a lány, mintha ő lenne az univerzum és a fényes élettel teli isten...nekem, nekem, nekem.......hmmm....most tuti azt hiszitek hülye vagyok, nem, nem vagyok hülye...igaz mentálisan nem vagyok 100-as, de hülye nem vagyok, volt 2 lány, direkt azért kezdtem el beszélgetni velük, hogy eltereljem a figyelmemet erről a lányról, de isten a tanúm rá, hogy nem megy..nem, nem, nem és nem..nem megy..mert szeretem.


De utál....eléggé utál..olyannyira, hogy elvileg el is tiplizett a világ közepéről....de nem megy, felszámolnák mindent, feldobnám az eddigi életemet és utána mennék ha kel a világ végére is csak lássam a kabátját a haját a csizmáját......a francba....hogy kerülhettem ilyen helyzetbe....hogy, hogy, hogy...én...én aki nem érez. én aki sosem sírt, én aki sosem kapott szeretetet, én aki mindig csak műmosollyal mentem, hogy ne tűnjek ki a tömegből, én aki mindig csak adott és sosem kapott. én, én én én én........nem hiszem el....tönkre tönkre tett engem ez a lány....tett....tönkre.....tönkre. Nem kellenek ízek, nem kellenek színek, nem kell pénz sem étel sem pedig ruha...minden a háttérbe szorult..minden...csak ez a lány kell. Szenvedek, fizikailag, szellemileg és lelkileg is darabokra törtem, csak próbálom túlélni a napokat, de nem nagyon megy.

21f


HOGY SZEREZZEM VISSZA?

HOGY SZEREZZEM MEG?

VALAKI AKI NAGYON ÉRT A NŐKHÖZ VAGY OLYAN NŐ AKI NAGYON KIISMERTE A SAJÁT NEMÉT, KÉREM SEGÍTSEN!!!



2014. jan. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ricsike, amíg ilyen állapotban vagy, hagyd azt a lányt békén mert még mélyebbre ásod magad.

És ne pszichiátert keress (ez eddig sem vált be) hanem pszichológust vagy pszichoterapeutát.

2014. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy verd ki
2014. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

.igen, lány vagyok aki istenit egy fiút.


Most akkor lány vagy fiú az illető?:D

2014. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ricsike, egyetlen válasz van: sehogy. Ezt kéne valahogyan megértened. Felállnod, megkomolyodni, majd jön más.
2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem megy.

sajnálom, de nem megy.

máshogy működöm....nagyon máshogy...próbáltam lefelejteni 9 napig ment ma olyan hiányérzetem van iránta....inkább éheznék 1 kerek hétig....inkább szúrják át a torkomat 2 kezemet egy izzó vasrúddal..csak hadd lássam 1 percre....1 percre....1 percre....1etlen 1 percre....nem birom..asszem..eddig bírtam...írok neki.

2014. jan. 30. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Okosan írj neki fiam! Ne ilyen nyomorékként!

Akkor csak elhajt! Azt írd neki, hogy rég láttad, kérdezd meg mi történt vele, hogy van. A betegségedről meg a kitöréseidről meg hallgass jó mélyen.

2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

isten a tanúm rá, hogy megpróbáltam elfelejteni.

Ma engedtem vizet a vödörbe, megfogtam reggel a felmosófát és lemostam két 10 emeletes panelházat..aztán a hátsó lépcsőházat is..aztán le is sepertem még1-et..csak, hogy fáradjak el...de nem megy...nem, nem, nem és nem..egyszerűen megzavart szétzúzott..rosszul vagyok...átmentem a szomszédba, beszélgettem 2 lánnyal...de semmi...csak ő járt a fejembe.

kínomba nem tudok már mit csinálni.

2014. jan. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!