Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem? Hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Hogyan szerezzem vissza az exemet?

Figyelt kérdés
1 éve vége lett egy kapcsolatnak, de békésen váltunk el, mert kiköltöztem külföldre és megbeszéltük, hogy így jobb, tehát lényegében szerintem nem zártuk le a kapcsolatot. Most neki sajnos vagy egy 1 éves komoly kapcsolata. Viszont nekem nincs és úgy döntöttem, hogy hazaköltözök és mg mindig szeretem ezt a lányt. Ezért megszeretném újra hódítani valahogy.
2014. jan. 1. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Van barátja, ráadásul egy éve, ne legyél már egy gerinctelen f***szfej.
2014. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy gerinctelenség lenne tőled. Felejtsd el.
2014. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es jóó inkább 8 hónapos az a kapcsolat.
2014. jan. 1. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy néhány(2-3) elődöt el lehet nézni, de utódból egyet se...
2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, a kapcsolat az kapcsolat, lezárta a veled töltött múltját és most mással vagy.

Az pedig nem igaz, hogy nem zártátok le. Szakítottatok, mert kimentél külföldre, azaz lezártátok.

Keress mást, a szegény csajt meg hagyd békén, bár úgysem fogod. De remélem nem fog sikerülni.

2014. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Én egy 20 éves, lassan mondhatni férfi vagyok. Hasonló a helyzetem, csak itt a lány költözött ki lassan másfél-2 éve Németországba, és ő is mondta, hogy ne folytassuk.A táv felőrli az ember lelkét. Talán mondhatom mi sem haragban távoztunk el egymástól, bár egy szakítás sohasem szép, hiszen a dönts megviseli mindkét félt. Néha beszélgetünk, vagyis ő keres, így szerintem mi sem vagynk haragban :) Nekem ő mindig fontos helyet fog foglalni a szívemben.


És most jön a DE!


Van kapcsolata neki, de semmi pénzért nem kavarnék be neki.(pl én ezért se keresem.) Akármilyen mézes-mázas nyáldumának fog tűnni az alábbi sor, de örülök ha boldog. Ő tényleg egy olyan lány, aki ezt megérdemli, és én az önzőségemmel semmi pénzért nem szeretném, hogy boldogtalan legyen. Sokat tanultam az életről, és ha fontos neked, tényleg szereted, hagyod hogy boldog lehessen. Tudni illik, ha mindenáron ennyire szeretnéd, akkor csak a saját önzőséged akarod ápolgatni, hogy elvedd valakitől. Én nekem nem ilyen gondolataim vannak, annak is örülnék, ha csak utoljára megölelhetném, mert nem tudtam hogy a bucsunk az az akkori utolsó bucsúnk lesz. -nyálduma vége XD-


Szóval tényleg. Próbálj picit mérlegelni, és ne emberi életeket tegyél tönkre, hogy neked az jó legyen. Vagy pedig várj, vagy barátkozzatok, ki tudja milyen kapcsolata, de az is lehet hogy már ő is drasztikusan sokat változott, és nem az, akibe beleszerettél :-)


Y.

2014. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!