Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, hogy ha a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy ha a kapcsolat nem olyan mint az elején?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Szeretjük egymást ő is szerelemből és én is. A kapcsolat elején jó fiú voltam azután ,,rossz" lettem (nem félrekúrásra kell gondolni csak eljártam elég sűrűn bulizni,stb..)Olyan másfél év után abba hagytam.A barátnőm az elején kis csendes volt akkor volt 15 én 17.Ahogy felnőtt már nem olyan félénk sőt ez tetszik is.De már nem olyan mint amikor össze jöttünk jó én is sokat változtam.(Most nem a külsőre gondolok hanem belsőre)régen láttam rajta ,hogy rendesen örült nekem boldog volt ,hogy láthatott.Most már ezt nem látom rajta.Régen sokan mondták ,hogy milyen nagy a szerelem ,hogy összeillünk ma már egyre kevesebben sőt egyáltalán nem mondják.A kapcsolat elején nem beszélt fiúkkal de én beszéltem lányokkal nagyon féltékeny volt de már abba hagytam és most ő beszél fiúkkal. Fordult a kocka én lettem féltékeny.

Kérdeztem mit tudnék csinálni ,hogy olyan legyen minden mint régen de azt mondta ,hogy már semmi nem lesz olyan mint régen.Mondtam neki ,hogy már nagyon sok dolgban változtam (kezdek olyan lenni mint amikor megismert viselkedésben)de azt mondta ,hogy már semmi sem lesz olyan mint régen.

Szerintetek ez baj? Lehet attól ugyanolyan jó a kapcsolatunk?

Vagy esetleg halálra ítélt kapcsolat? :S

Én 20/F ő 18/L

De jól megvagyunk az a tudunk olyanok lenni mint a haverok is,mint a testvérek,mint egy pár. Csak a változással van gond inkább.



2014. jan. 31. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad félni a változástól! Egyik kapcsolat sem marad ugyanolyan mint az elején. És ez így jó. Ha minden ugyanolyan lenne, akkor nem haladna a kapcsolat. A stagnáló kapcsolat pedig hamvában hal!


Előfordul, hogy úgy érzed hiányzik valami, ilyenkor ki kell deríteni mi az amit lehagytatok.


Igaza van a barátnődnek, semmi nem lesz ugyanolyan. Ezért rizikósak a gyerekszerelmek, mert tinikor alatt az ember gyökeresen is megváltozhat. A tiniknél az a négy év felér a felnőtteknél 8 évvel.


Próbáljátok meg a legtöbbet kihozni a kapcsolatból, néha frissítsétek fel, randiztok megint, szórakoztatok megint.


Közhely, de igaz: csak a változás állandó! Örülj, hogy nem áll meg a kapcsolatotok, mert ha nem haladtok semerre az úgyannyira a kapcsolat veszte lesz.

2014. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget ezzel most megnyugtattál.

Szeretem és azt hittem ,hogy most majd vége lesz a kapcsolatnak.

Igazad van ezt én is gondolhattam volna 20 évesen lehetne ennyi eszem.

De azért csak jobb mástól is hallani. :)

2014. jan. 31. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne feledd, sokat féltékenykedhetett ő is, mégis jól megvoltatok. Mégsem volt oka az aggodalomra, mert nem csaltad meg nem flörtöltél mással. Ha harmónia megvan, akkor ő sem tenné meg veled, szóval féltékenységet szorítsd vissza. Ha beszélgettek, ne érdekeljen hogy kivel beszél, ne kérdezz rá.

Ne akard, hogy olyan legyen minden mint régen. Elhiszem, hogy jó volt, meg jól érezted magad, de gondolj rá is. Lehet neki nem volt jó így, azért változtatott kicsit. Mutasd neki hogy nagyon szereted, hogy férfi vagy, mellette vagy és hogy számíthat rád. Az, hogy más nem mondja már hogy "milyen tökéletes" pár vagytok meg stb, az ne foglalkoztasson, 3 éve vagytok együtt szóval ez már evidens.

Szerelem, az meg múló dolog. Nekem is van egy 4 éves kapcsolatom, de nincs már meg a lángoló szerelem. A szerelem megmarad, de nem úgy mint az elején. Fontosabb lesz később (ha hosszú távra tervezel), hogy kialakuljon egy más fajta kötelék, egy kötődés. Ami azt sugallja neki, és neked is, hogy nem érdemes mást keresni, nem akartok mást keresni mert egymásé vagytok.

Csak ne féltékenykedj, ne cirkuszolj és ne vitázz. Nagyon fontos ! Ha néha néha már nagyon bánt valami, tedd szóvá neki, de ne megsértődve, hanem csak közlésként. Aztán hagyd is a témát. De mind emellett, legyél vele, szeresd nagyon, úgy ahogy eddig. Ahogy te megváltoztál, úgy fog ő is. Mert kinőttél valamit, így 20 éves fejjel. Ő még csak 18. Aggodalomra semmi okod, csak mindig azt tedd, amit te elvárnál tőle.

2014. jan. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nahát, mekkora bűn... elmentél bulizni?:D:D:D:D:D ezt csinálják a fiatalok! nem csaltad meg, ennyi.... én is elmegyek bulizni, meg a pasim is, együtt is meg külön, és nincs gond ebből. amúgy meg sose lesz olyan, mint az elején, olyan egyszerűen nem lehet...
2014. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most már más brékre is vágyik. Régen örült ha 15 évesen kapott egy menő 17 éves kanyt.
2014. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!