Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kezdek megőrülni ettől a helyzettől!

Figyelt kérdés
Már hónapok óta járok egy fiúval és szeretem mert nagyon aranyos meg tisztességes...de nemrég visszajött az exem akit meg úgy szerettem mint még soha senkit,viszont már egyszer eljátszotta a bizalmamat(pl nem jött el a találkozónkra,nem tartotta be amit megígért...)most esküdözött hogy megváltoott megkomolyodott és én isláttam rajta hogy most már kezd felnőttként viselkedni,gondolkodni.Most vissza akar kapni.De félek.Szeretem azt akivel most vagyok mert tőle megkapok minden törődést,míg az exemtől nem biztos hogy meg kapnám de legalább szerelemről szólna a kapcsolatunk.A másik fiúval kapcsolatban meg inkább csak olyan mély barátságot érzek.Most mitévő legyek? Állandóan az exem jár a fejembe de ha a mostani páromat elveszíteném azt sem biztos hogy túlélném lelkileg :( 22/L

2014. jan. 30. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Rajzol le egy papirra a két nevet és húzd ki :D
2014. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj vissza hozzá.

Ha már egyszer nem sikerült másodszorra se fog.

És akkor meg mind kettőjüket elveszítenéd.

2014. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, az exed nem változott meg, hidd el, egyik barátnőmnek is ezt bizonygatta az exe, visszament hozzá, és úgy átb*szta a palánkon, mint még senki...mondjuk megérdemelte, mert már kb az 5. esélyt adta meg neki, túl naív volt, de nem változott meg!

Akivel együtt vagy, azt is hagyd ott, ha elgondolkozol azon, hogy otthagyd az exedért, akkor igazából nem szereted, csak kényelmes, hogy valaki ott van melletted, és támogat, de nem szereted :/

Nekem ez a véleményem, elég nyers, de nekem ez jön le...

2014. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nálam is hasonlo volt a helyzet!a csaj dobott,miután szétmentunk megbánta,szeretne visszajonni!megbizni már nem tudnák benne "de" még mindig nagyon szeretem,és senkit nem fogok szeretni úgy!voltak más csajok,de rájovok egy ido után hogy csak sovány vigasz...még mindig o kell két év után is...!nekem még egy esélyt biztosan megér...gondolkozz el rajta...
2014. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én az utóbbi kapcsolatba maradnék. Az szimpibb. Majd írd meg hogy melyiket választottad? Tanulságos lehet másoknak.
2014. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 2.mellett maradtam...valamiért nem tudom magam rávenni hogy elhagyjam az 1.-ért.A 2.-tól igazából mindent megkapok szó szerint viszont romantikát azt nem nagyon :S Sajnos ő nem olyan típus mint én...de nem hinném hogy találnék még egy ilyen férfit aki ennyire szeret és így törődik velem :) Szerintem hosszútávon sokkal jobban járok így
2014. febr. 3. 22:00
 7/8 anonim válasza:
Mit szólt az 1. a döntéshez? Vedd rá a 2. a romantikára, biztos rá lehet. Hogy érted, hogy nem romantikus? Megknnyebbültél?
2014. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Megkönnyebbültem!Az 1. teljesen kiakadt és mindenféle kapcsolatot megszakított velem ami nekem nagyon fáj,mivel így még barátok se lehtünk és tudom hogy hiányozni fog.A 2. viszont úgy kezel mint egy havert és úgy érzem hogy nem is vonzódok hozzá...stb.
2014. febr. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!