Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátságot tegyem tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátságot tegyem tönkre egy vallomással vagy inkább tartsam meg magamnak?

Figyelt kérdés

2 éve már próbáltam közeledni az egyik barátom felé "úgy", de ő tényleg csak gyerekkori barátjának néz. Utána fél évig kb nem beszéltünk egymással, aztán lassan minden visszaállt a régi kerékvágásba. Viszont én megint azt érzem jelenleg, hogy többet érzek...és ő nagyon kedves velem,a legjobb barátom lett az elmúlt egy évben, néha még itt is alszik nálam. (anyu ki is van akadva, de nincs szex meg semmi) Voltak azóta pasijaim, neki egy csaja és azokról is lazán beszéltünk egymásnak. Szinte csak kettesben csinálunk programokat, és azon kaptam magam, hogy tisztára olyan, mintha egy pár lennénk.

Nem akarom megint elrontani az egészet egy vallomással, mert jó így, de néha felmerül bennem a gondolat, hogy lehetne ennél jobb is...na meg több.



2014. febr. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz eset, te ismered, a kérdésem az, hogy mennyire van rad hatással érzelmileg? tehát kibirode ha esetleg lesz barátnője stb.. mert neked azt végig kell nézni ami szenvedés, szoval szerintem próbálkoz be.
2014. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. ha lesz barátnője, akkor én feledésbe merülök...és az tényleg rosszul esne
2014. febr. 3. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a nők álltalában elvárják, hogy nekik valljanak és ne fordítva ezért ez nehéz ügy lesz. De ez nem jelenti azt, hogy te ne tehetnéd. Mivel fura kapcsolat a tiétek lehetséges, ha neki lenne valakije akkor te látnád kárát és nem fordítva és lehet, hogy akkor is végéhez közeledne ez a kapcsolat. Akkor már inkább kockáztass.
2014. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!