Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valentin-napra minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-napra minek örülnétek ti lányok?

Figyelt kérdés
Nincs még ötletem, hogy mivel lepjem meg a szerelmemet Valentin-nap alkalmából. Viszonylag rég óta együtt vagyunk(legalábbis ebben a korban hosszú időnek számít.) Egy romantikus vacsorat szeretnék készíteni gyertyafénnyel és egy szál rózsával és rózsaszirmokkal. Esetleg ti minek örülnétek lányok? Apróság vagy bármi ötlet érdekelne? U.i: febr. 10-én leszünk 2 és fél éve együtt. 16/F

2014. febr. 4. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ketten együtt benyomni

19/L

2014. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vacsi, közös időtöltés elég lenne
2014. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csokor rózsa romantikus vacsi vagy fürdozés tele gyertyàkkal. Bàr szerintem bàrmilyen romantikus gesztusnak nagyon orülne minden làny. Légy kreatív rozsaszirmokból szivecske majd gyertyafényes valami esetleg szivecskés kis pdàrna nyaklànc karkoto meglepetésnek
2014. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi bem kellene pluszban, csak legyen velem... Így is olyan kevés időt töltünk együtt(pedig mi már együtt élünk)


Mvel évfordlődok sincs.. Estleg valami romantikus program 1 szál rózsa(de én ezutóbbit sem igényelném)

2014. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már volt nyaklánc, karkötő, fülbevaló, párna is..:) de azért köszönöm
2014. febr. 4. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon romantikus lenne! Biztosan nagyon fog örülni neki! :)

De jó, hogy vannak még romantikus férfiak! Ne változz meg! :)

2014. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyet értek az előttem íróval! Ennek nagyon fog örülni! :)
2014. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem. Nem szeretnék változni:) Meglett végül, rendeltem 1 nadrágot, és egy felsőt neki olyant amiben biztos vagyok, hogy tetszeni fog neki:)
2014. febr. 4. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha megtudod oldani, egy romantikus gyertyafényes/pezsgős otthoni fürdőnek biztos örülne :)

Mi is ezt fogjuk tenni, igaz mi ketten találtuk ki párommal, de ha te meglepnéd akkor tuti hogy még jobb lenne :)

19/L

2014. febr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem egy szív alakú medálba gravíroztatsd bele,hogy szeretlek,vagy vegyél neki egy rózsakvarc ékszert,és ha utóbbit választod mondd azt,hov ez a szerelem köve.
2014. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!