Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti örülnétek ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ennek az ajándéknak Valentin napra?

Figyelt kérdés
A kedvenc csokitok, egy szál rózsa és egy üveg szív amit Zsolnay boltban lehet venni?
2014. jan. 28. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább egy csomag békagumicukor, mert azt ritkán eszek, és imádom. :D Bár a csokit is...De így nekem giccses lenne, bár valakinek biztos ez a tökéletes.

2014. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nekem egy romantikus, összebújós, filmezős este is elég lenne.
2014. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát nekem is jobban tetszene ez... :) de ez nem valósítható meg mert este énekel egy koncerten..
2014. jan. 28. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem hiszem.

Bár én nem vagyok oda a virágokért, pont azért mert a virágok elhervadnak:/

Valami örök emléket adnék a helyedben, nem csupa vásárolt ajándékot.

2014. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én most azon agyalok,hogy csokiból fogok készíteni neki valamit :)
2014. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
örök emlék alatt például mire gondolsz?
2014. jan. 28. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Valami személyesre, ami csak a kapcsolatotokhoz köthető, vagy ha tudsz, akkor írj neki egy kis verset vagy valamit:)
2014. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
erre már gondoltam de bűn rondán írok :D ://
2014. jan. 28. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor írd le telefonjegyzetbe és úgy küldd el neki, vagy próbálkozz meg kicsivel legalább olvashatóbban írni:D
2014. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, de nekem pl bőven elég lenne, ha a barátom eg yszál rózsával beállítana és elmennénk sétálni vagy valami. A Valentin nap sem olyan más, mint a többi. Persze ha úgy gondolod, egy közös vacsora sem rossz ötlet, szerintem a többség ezt jobban értékeli, mint pl ha veszel neki csokit.
2014. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!