Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normalis az, ha valaki egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az, ha valaki egyedul akarja leelni az eletet?

Figyelt kérdés

Evekig nagy alma volt,hogy legyen parja,de nem jott ossze.Sok sikertelen randija volt,de azota mar rajott,h jo neki egyedul...


Ez normalis?



2014. febr. 4. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én eddig voltam így, 19 évig. Egyedül nincs élet.
2014. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
es mennyi idos vagy?
2014. febr. 4. 21:19
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem is igaz, ebben az esetben legalábbis biztos nem. Nem akarja, hanem kényszerül rá. Aztán már bebeszéli magának..

Szerintem nem normális egyébként :) Mindenkinek hatalmas boldogságot jelent egy másik ember szeretet.

2014. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19 vagyok, első voltam.
2014. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
elso:nyugi meg semmi sincs veszve. :)) en mar joval idosebb vagyok Nalad...
2014. febr. 4. 21:22
 6/26 anonim ***** válasza:
Tudom, és nincs okom a bánatra, mert még nem is próbálkoztam, soha. Eszembe nem jutott. Mostanáig.
2014. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Alapjaban veve rendellenesnek szamit a magany. Ellentmond termeszetünknek es ösztöneinknek is.


Lehet, hogy vannak, akik par nelkül kepesek megtalalni a boldogsagukat, de ök is legalabb tarsasagokban, csoportokba esetleg rendekbe tömörülnek.


Aki sikertelen probalkozasok utan jelenti ki, hogy jo neki a magany az kb. olyan, mint aki egymas utan mar masodszor felejti egy orara a sütöben a gyorsfagyasztott pizzat es az üres frigot bamulva jelenti ki, hogy ugysem ehes! (megtörtent esemeny alapjan, habar en nem irtam ki kerdesnek, hogy normalis e, hogy nem vagyok ehes ;)

2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy?
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ilyen igazából nincs, de ha valaki sokat mondogatja magának, hogy neki nem kell párkapcsolat annak ideig-óráig az agya elfogadja, és tényleg nem kell, mert ahogy írták fentebb bebeszéli magának.
2014. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
miert ne lenne ilyen?
2014. febr. 4. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!