Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normalis, hogy apuka...

Mennyire normalis, hogy apuka hetente 1-2-szer munka utan elmegy hobbit uzni, ejjel 11 korulig, anyuka egyedul 11 hossal?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit kimerulni....illetve besokallni...
2012. okt. 5. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem normális. Én nem tűrném sokáig, nem magamnak szültem a gyermekemet. Próbálj meg beszélni a pároddal!
2012. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk ha neki van "kimenő" akkor nekem is. Pl munkahelyi buli volt nekik, következő héten pedig egyik nap munka után vele volt e fiam én pedig elmentem csavarogni. Vagy a másik eset, hogy együtt megyünk, de ez 11 hónap alatt kétszer történt meg, akkor is baráti házaspárhoz mentünk, anyukám vigyázott a fiamra. Nekem ez nem férne bele, hogy heti kétszer elmegy mikor velünk is lehetne.
2012. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Azért kérdés, hoyg milyen hobbiról van szó, mert ha netán komolyaban sportol, és az edzsésekröl van szó, az érthetö.

De akkor úgy kellene megoldani, hogy valamikor neked is legyen szabadidöd, ne csak neki.

2012. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ez abszolút belefér. Nekem is és neki is van kimenője, szervezés kérdése az egész.
2012. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem normális az én férjem is elmegy, hokizni és mindig ilyen későn, mert a pályát nem mindig adják pont munka után oda. Viszont ez oda vissza érvényes, ha én megyek akkor Ő vigyázz rá.

10 hetes a kisfiúnk

2012. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ketfele hobbija van, az egyik sport. Talan nem sokallnek be, ha neha en is kaphatnek egy kis kimenot, vagy segitseget. 1 eve 24 oras szolgalatban vagyok szunet nelkul.
2012. okt. 5. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Feltételezem, nálatok nem adok-kapok alapon működik ez, tehát, ha neki kellene a kicsivel lenni, jönnek a kifogások. Így nem normális. Ő minden héten kétszer is kikapcsolhat, te meg gyerekezzél szépen éjjel-nappal.

Biztos, hogy egy idő után én is besokallnék, aztán leültetném apukát, hogy tulajdonképpen ő most családapa vagy mi?!

Ha az anyuka is megkapja ezt a szabadidőt, akkor ok.

2012. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

az en ferjem is heti egyszer megy focizni, ez mar nagyon regtol igy van. 5re hazaer, fel7kor elmegy, en egyedul furdetek ilyenkor. 10korul er haza. En nem megyek sehova a kicsi nelkul, mehetnek, o ellenne a picivel, de en nem tudnek nelkule kikapcsolodni.

Szinten 11hos a lanyom

2012. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is eljár hetente 1-2 alkalommal. Olyan nagyon nem örülök neki, de ennyi még belefér. Én sem járok el, mert a pici 6 hónapos, szinte még csak szopizik.
2012. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom heti egyszer munka után rögtön megy próbálni, egy együttesben zenél. Este 11 körül ér haza olyankor. És általában ezen kívül még van olyan nap a héten, amikor elmegy valamerre egyedül vagy haverokkal, de azért én is elmehetek, sőt ő mondja hogy menjek nyugodtan. Ma pl ő motorozni volt egy ismerősével, holnap pedig én megyek vásárolgatni egy barátnőmmel.
2012. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!