Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ilyenkor az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ilyenkor az, hogy ilyen bizonytalan vagyok az érzéseimben?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedési fázisban sem nagyon vagyok egy sráccal akivel pár hónapja volt egy kis kölcsönös flört-szerűség, végig beszéltünk kb 7-1O naponta keveset, de nem közeledett különösebben. Én közbe nagyon belezúgtam, de kb. másfél hete folyton változnak az érzelmeim. Hol sajnálatból akartam vele lenni, hol abszolút nem, hol álmodozok róla, hol nem is nagyon gondolok rá. Kezd zavarni, hogy a közös ismerőseink nem nagyon kedvelik, nem értem konkrétan miért, én élvezem. Másrészt egy ideig határozottan akartam kapcsolatot, néha meg már meginogok... a szerelemmel jár ilyen bizonytalanság (még nem voltam sose, ezért elég fura)?

2014. febr. 4. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi . Állandóan kattog az agyad . Tapasztalatból tudom ,hogy ez semmi dologban sem jó .


Más tanácsot nem tudok adni . Te sem tudod mit akarsz . Ha meg annyira nem tudod ,akkor lehet csak a túlagyalástól pörögtél be meg a kis figyelmességtől .

2014. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék már kapcsolatot, de félek tőle még. :(
2014. febr. 4. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
én is folyamatosan agyalok,van ,amikor azt mondom,igen,nekem ez a pasi kell,aztán meg az,hogy mégse kéne...szerintem azért agyalok ennyit,mert egyrészt nőből vagyok,másrészt sok a szabadidőm....elég hullámzó nálam is.Mondjuk ha többször eszembe jut az a gondolat,hogy nem kéne,mint hogy kéne,akkor max majd tudok dönteni,akarom-e vagy sem a kapcsolatot.
2014. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Utolsó, szerintem ez nem női mivoltból fakad, legalábbis én férfiként is nagyon hasonlóan túlagyalom sokszor a dolgokat, legalábbis ha nőkről, párkapcsolatról van szó, emiatt magammal baszok ki sokszor.

26F

2014. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is volt ilyen. Tetszett a pali én is neki folyton keresett, suliba oda is jött hozzám megkérdezni el-e megyek vele moziba meg ide meg oda közben tiszta zavarba volt és engem ez úgy bezavart meg minden hirtelen túl soknak gondoltam.. Aztán végül nem jöttünk össze, néha bánom néha nem.. Igazából akkor én csak vágytam egy kapcsolatra szerintem. Vagy felejtésre. Ne pörögj túl ne gondolj hülyeségeket és legfőképp ne érdekeljen mások vélemény!! :))
2014. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!