Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyi ideig tudtok várni egy nőre, ha arról van szó, hogy ő még valamilyen okból (pl. mert még szűz, és fél tőle, bizonytalan, nincs készen rá, korábbi rossz tapasztalat stb. ) nem akar lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
1 évet vártam. Én 19 voltam, ő 15 amikor összejöttünk
2014. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
max 2 hónap. 23/F
2014. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én annó exemre vártam volna, de a 4. hónapban ő ugrott rám :D (szűz volt)
2014. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

bármeddig

20/F

2014. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig akarja. (Legfeljebb közben elindulok a hokivilágbajnokságon.)
2014. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szeretek várni a csomagomat is karácsony előtt bontom ki. De, ha arról van szó várnék én 5 hónapot is. :D
2014. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Varni varunk akarmeddig, csak kozben masokkal fekszunk le.
2014. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

17-18 éves kor után mondjuk a 3. randit már lehet összebújós filmmézősösnek tervezni. Természetesen ilyenkor a legjobban már a szexnek örülnék, te a tempót a lányhoz igazítom. Igazából nem is zavar, ha kicsit lassabb, mert akkor tisztességesebb lánynak érzem.


Ha eddig csak lágyabb csókok voltak, akkor azért legyen már egy kicsit hevesebb, és minimum ruhán keresztüli cicit, puncit is érintő tapi.


Aztán következő alkalmakkor jöhet fokozatosan a ruhát lehámozva történő tapizás, összebújás, nemi szervek kézzel történő izgatása, majd pitizek hogy puncit nyalhassak, utána hogy kapjak cumit. Ha ezek is jól működnek köztünk, akkor a csaj már a fullos szexen sem fog görcsölni, és ő fogja akarni.

2014. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül az időn múlik.

Ha úgy érezzük, hogy jó felé mennek a dolgok, sokáig tudunk várni.

De ehhez folyamatos fejlődés kell: tehát ha a lány egyre felszabadultabb és többet enged, kíván.

2014. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tobb mint egy evet vartam hiaba..

Persze en vartam volna meg mindig csak szakitott velem.

Ja es mindennel jobban szerettem is.

18f

2014. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!