Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Értelmes válaszokat kérnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes válaszokat kérnék! Érdemes vagy sem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, akiről az első perctől kezdve világos volt, hogy érdeklődik irántam (később be is ismerte, hogy ezért kezdett beszélgetni velem). Eleinte nem tetszett, mint pasi, aztán ahogy megismertem, beleszerettem. Többször is kimondta, hogy szeret és ki is mutatta. Lefeküdtünk párszor, majd elmondtam neki, hogy én is szeretem, de a válasza az volt, hogy nem hisz nekem. Alaposan átgondoltam mindent, de nem találtam semmi okot arra, hogy miért áll így a dolgokhoz. Nem egyszer kérdeztem, hogy miért nem hisz nekem, de nem mondott semmi konkrétat, ezért eldöntöttem, hogy bebizonyítom, hogy igenis szeretem, mert szeretem. Szerintetek érdemes, vagy ha ilyen az illető hozzáállása, inkább hagyni kell az egészet?

2014. jan. 15. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy önbizalom hiányos és azt hiszi hogy őt úgyse szeretheti senki, de majd idővel hinni fog neked.
2014. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem akarja elhinni akkor hagyd. mondd meg hogy járni akarsz vele, ha szeret belemegy mivel nincs az a szerelmes ember aki ezt visszautasitsa. eleve nem értem miért kellett lefeküdni ugyhogy nem is vagytok együtt? miért kell igy megkutyulni a dolgokat? nem ez a dolgok rendje, elöbb el kell kezdeni járni simerkedni és aztán lefeküdni vele. ha igy tettetek volna valószinüleg nem kételkedne.
2014. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PearlDiver ***** válasza:

Lehet, hogy annyiszor csalódott már, hogy azért nem hiszi el hogy tényleg szeretheted.

Tarts ki mellette, légy vele nagyon őszinte, az talán feloldja őt is :)

2014. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele! Többször csalódtam már lányba és nehezen hiszek! Igen is ha valaki szeret valakit akkor tartson ki mellette! Az én barátnőmmel is az eljegyzést terveztük és még is elhagyott! Miért? Nem tudom,és nem is mondott semmit. Ezért nehéz hinni!
2014. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!